ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№699 “Про затвердження Порядку надання та використання коштів, передбачених у бюджеті Світловодської міської територіальної громади на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів та інвалідів”

На виконання ст. 20 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», ст. 13 ЗУ «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» та інших законодавчих актів України, що мають соціальну спрямованість, відповідно до постанови КМУ від 14.02.2018 року № 156 «Деякі питання надання фінансової підтримки громадським об’єднанням ветеранів», постанови КМУ від 14.03.2018 року № 183 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки громадських об’єднань інвалідів», ст.ст. 28, 34 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Вважати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 30.12.2016 року № 1113 «Про затвердження Порядку надання та використання коштів, передбачених у міському бюджеті на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів та інвалідів м. Світловодська».

2. Затвердити Порядок надання та використання коштів, передбачених у бюджеті Світловодської міської територіальної громади на фінансову підтримку громадських організацій ветеранів та інвалідів згідно з додатком 1.

3. Затвердити склад комісії з питань надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів та інвалідів згідно з додатком 2.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Кореняка В.К.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ