ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№700 “Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.10.2020 №582 «Про списання багатоквартирного житлового будинку№100 А по вул. Січових Стрільців м Світловодськ з балансу управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради»”

Відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з кадровими змінами:

виконавчий комітет  вирішив:

1. Внеси зміни до складу  комісії зі списання житлового будинку №100А по  вул. Січових Стрільців м. Світловодськ, затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.10.2020 №582 «Про списання багатоквартирного житлового будинку №100А по вул. Січових Стрільців м. Світловодськ з балансу  управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради» і викласти його в новій редакції, в Додатку 1, що додається.

2. Установити, що у разі персональних змін у складі комісії або у відсутності осіб, які входять до складу комісії, у зв’язку з відпусткою, хворобою чи з інших причин, особи, які виконують їх обов’язки, входять до складу комісії за посадами.

3. Всі інші пункти рішення залишаються без змін.

4. Організаційному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради  розмістити інформацію про прийняте рішення.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово – комунального господарства, архітектури і будівництва В.Шаповала.

Світловодський міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ