ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№701 “Про списання багатоквартирного житлового будинку № 28 по вул. Приморській в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»”

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи лист громадянки Тетяни Даровських (керівник ОСББ Приморський 28») до балансоутримувача будинків комунального підприємства «Житлосервіс 2012» (далі за текстом КП «Житлосервіс 2012»),

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу КП «Житлосервіс 2012» комунальної власності житловий будинок № 28 по вул. Приморській в м. Світловодськ.

2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку № 1 до рішення.

2.1. Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.

2.2. За результатами роботи комісії скласти акт списання багатоквартирного будинку,  за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 № 301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».

2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради даний Акт.

2.4. Процедуру списання багатоквартирного житлового будинку завершити відповідно до вимог Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 квітня 2016 року № 301.

3. Після затвердження акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку № 28 по вул. Приморській вважається закінченою.

4. КП «Житлосервіс 2012» з яким укладений договір з надання послуг з управління багатоквартирним будинком № 28 по вул. Приморській припинити обслуговування та нарахування за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкової території по даному будинку з 17 листопада 2020 року.

5. Загальному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Кореняка В.К.

Міський голова   Андрій Маліцький