ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№703 “Про надання згоди на здійснення виїзної торгівлі ялинками ФОП Калениковій О.М.”

Розглянувши заяву від 07.12.2020року №К-1575 з  доданими документами  фізичної особи – підприємця Каленикової Олени Миколаївни,  керуючись Постановою Кабінету Міністрів України  від 15.06.2006р. № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”,   Наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003р. № 185 ”Про затвердження Правил роздрібної торгівлі товарами ” та підпункту 8 пункту а статті 30, підпункту 2,3 пункту б статті 30, пункту 6 статті 59 Закону України ”Про місцеве самоврядування”,

виконавчий комітет вирішив:

1. Надати згоду фізичній особі – підприємцю Калениковій Олені Миколаївні на здійснення виїзної торгівлі ялинками в період з 19 грудня 2020 року до 31 грудня 2020 року,  за адресою:

- вулиця Героїв України 106 (біля торгівельної дільниці СМКП «ККП»).

2. Фізичній особі – підприємцю Калениковій О.М. при організації торгівлі:

2.1. Укласти договір з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності в розмірі 400 грн. (з розрахунку 100грн. за 1кв. м ).

2.2. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

2.3. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в радіусі 5 метрів в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі. Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700грн).

2.4. Забезпечити наявність:

- супровідної документації на товар, що реалізується;

- таблички із зазначенням  суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

3. У разі невиконання ФОП Калениковою О.М. пункту 2 дане рішення втрачає чинність.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови В. Кореняка.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ