ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№71 Про оголошення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ

З метою впорядкування надання мешканцям м. Світловодськ своєчасних, належної якості, послуг із вивезення побутових відходів відповідно Закону України «Про управління відходами», Порядку проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2023 року № 918, розглянувши протокол засідання конкурсної комісії з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ від 19.01.2024 року, керуючись підпунктом 1, 6, пункту «а», частини 1, статті 30, частинами 5, 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити «Конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ (додаток 1).
2. Оголосити конкурс з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ, який буде проведено 06.03.2024 року о 9.00 год.
3. Відділу внутрішньої політики та зв’язків з громадкістю апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради опублікувати на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради оголошення про проведення конкурсу з визначення суб’єктів господарювання на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів території м. Світловодськ та конкурсну документацію по проведенню конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території м. Світловодськ (додаток 2).
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ