ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№713 Про списання багатоквартирного житлового будинку №27 по вул. Вадима Бойка в м. Світловодськ з балансу комунального підприємства «Житлосервіс 2012»

З метою забезпечення реалізації прав співвласників багатоквартирних будинків на самостійне управління житловими будинками, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Постановою Кабінету Міністрів України від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», враховуючи лист ОСББ «ОРХІДЕЯ 27»до балансоутримувача будинків комунального підприємства «Житлосервіс 2012» (далі за текстом КП «Житлосервіс 2012»),

виконавчий комітет вирішив:

1. Списати з балансу КП «Житлосервіс 2012» комунальної власності житловий будинок№ 27 по вул. Вадима Бойка в м. Світловодськ.
2. З метою списання вказаного багатоквартирного будинку створити комісію згідно додатку №1 до рішення.
2.1.Комісії провести огляд та фіксацію технічного стану багатоквартирного будинку, що списується.
2.2. За результатами роботи комісії скласти акт списання багатоквартирного будинку, вказаного в п.1 даного рішення, за формою, визначеною Постановою Кабінету Міністрів від 20.04.2016 №301 «Про затвердження Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків».
2.3. Подати на затвердження до виконавчого комітету Світловодської міської ради даний Акт.
3. Після затвердження акту про списання, процедура списання багатоквартирного будинку №27 по вул. Вадима Бойка вважається закінченою.
4. Загальному відділу виконавчого комітету Світловодської міської на офіційному веб – сайті Світловодської міської ради розмістити інформацію про прийняте рішення.5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Міський голова Валентин КОЗЯРЧУК

Додаток