ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№736 “Про підготовку та проведення конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в м. Світловодську”

Керуючись статтями 7, 43, 44, 45 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами та доповненнями, підпунктами 10 та 12 пункту «а», підпункту 2 пункту «б» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку із закінченням 06.03.2021 терміну дії тимчасового договору про організацію перевезень пасажирів на міському автобусному маршруті загального користування № 24 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна» в режимі маршрутного таксі,

 виконавчий комітет вирішив:

1. Провести конкурс з визначення автомобільного перевізника на об’єкті конкурсу № 1 (міський автобусний маршрут загального користування № 24) в м. Світловодську (далі – конкурс):

об’єкта кон-курсу

Номер та назва маршруту

Вимоги до автобусів щодо класу та пасажиромісткості

Кількість

автобусів

Режим руху

Норматив мінімальної кількості резерву автобусів

Довжина оборотного рейсу

Вимога щодо автобусів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення

1

№ 24

 «Вул. Січових Стрільців (СТО) – вул. Озерна»

автобуси місткістю не більше 22 пасажирів крім водія класу А, В, але не менше 14 місць для сидіння

1

маршрутне таксі

1

22,2 км

в наявності, у кількості до 50% загальної кількості автобусів

 

2. Затвердити умови проведення конкурсу (Додаток 1).

3. Затвердити склад конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування м. Світловодську (Додаток 2).

4. Затвердити регламент роботи конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Світловодську (Додаток 3).

5. Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста вживати необхідні заходи з підготовки та проведення конкурсу.

6. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсу з визначення автомобільного перевізника на міському автобусному маршруті загального користування № 24 в м. Світловодську (Додаток 4).

7. Контроль за виконанням  даного  рішення  покласти  на  першого заступника міського голови В. Кореняка.               

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Додатки