ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№749 Про притягнення до адміністративної відповідальності ТОПЧАНА Леоніда Васильовича 08.04.1980 року народження

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 20.08.2019 р. серія АА № 02540, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами ст. 198 КУпАП, а саме: зіпсовано паспорт громадянина України та керуючись вимогами ЗУ «Про адміністративні послуги», ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг», ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», вимогами ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнути до адміністративної відповідальності ТОПЧАНА Леоніда Васильовича 08.04.1980 року народження та накласти адміністративне стягнення у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Міський голова В. КОЗЯРЧУК