ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№78 Про присвоєння адреси вбудованому нежитловому приміщенню

Розглянувши заяву від 29.12.2023 №12-12/3-1535 гр. Кривченко В.Б., яка мешкає за адресою: ХХХХХХХХ, договір купівлі-продажу квартири від 20.02.2001 №487, акт державної технічної комісії про готовність закінченого будівництва об’єкта до експлуатації від 14.12.2001, технічний паспорт на вбудоване приміщення магазину продовольчих та промислових товарів від 01.12.2023 №2051/23, з метою впорядкування нумерації об’єктів нерухомого майна, керуючись ст.263 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», відповідно до пункту 47 Порядку присвоєння адрес об’єктам будівництва, об’єктам нерухомого майна затвердженим Постановою Кабінету Міністрів України від 07.07.2021 №690, п.1¹ ст.37, ч.6 ст.59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Присвоїти об’єкту нерухомого майна – вбудованому нежитловому приміщенню – магазину продовольчих та промислових товарів, який належить гр. Кривченко ХХХХХХ, адресу: Україна, Кіровоградська область, Олександрійський район, Світловодська територіальна громада, м. Світловодськ, вул. Михайла Грушевського, 5, вбудоване нежитлове приміщення 102.
2. Відділу архітектури та містобудування протягом п’яти робочих днів внести відомості, про присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна до Реєстру будівельної діяльності Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва.
3. ЦНАП апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради «Центр Дії» надати (вручити) заявнику копію рішення, засвідченого належним чином.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради з питань житлово-комунального господарства, архітектури і будівництва Максима ІЛЬЧЕНКА.
5. Рішення набирає чинності з дня доведення до відома заявника.
6. Рішення може бути оскаржене, шляхом подання скарги до Світловодського міськрайонного суду Кіровоградської області за адресою: вул. Приморська, 48, м. Світловодськ, Олександрійський район, Кіровоградська область:
- заявником – протягом 30-ти днів з дня доведення рішення до його відома;
- заінтересованими особами – протягом 30-ти днів з дня оприлюднення рішення на офіційному сайті Світловодської міської ради Кіровоградської області.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ

Керуючий справами Наталія МОЛЧАНОВА