ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№825 Про притягнення до адміністративної відповідальності МАРЧЕНКО Дмитра Юрійовича 17.08.1989 року народження

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 09.09.2019 р. серія АА № 02804, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: втрата паспорта громадянина України та керуючись вимогами ст.13 ЗУ «Про адміністративні послуги», ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнути до адміністративної відповідальності МАРЧЕНКО Дмитра Юрійовича 17.08.1989 року народження та накласти адміністративне стягнення у розмірі трьох неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Міський голова В. КОЗЯРЧУК