ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№9 Про затвердження нового складу комісії з питань надання допомоги на поховання сім’ям загиблих (померлих) Захисників та Захисниць України

Керуючись ст. 34, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Указом Президента України від 24.02.2022 року № 64/2022 (зі змінами), з метою виконання пункту 3 розділу I «Комплексної програми Світловодської міської територіальної громади соціальної підтримки учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників і Захисниць України, членів їх сімей, сімей загиблих, поранених військовослужбовців Захисників і Захисниць України та учасників АТО/ООС, які брали участь у захисті територіальної цілісності, державного суверенітету України та увічнення пам’яті загиблих (померлих) ветеранів на 2023-2027 роки», затвердженої рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 28.10.2022 року № 614, у зв’язку із кадровими змінами

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Затвердити новий склад комісії з питань надання допомоги на поховання сім’ям загиблих (померлих): учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України, на період дії воєнного стану, згідно з додатком.
2. Визначити таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету від 21.09.2023 року №635 «Про затвердження складу комісії з питань надання допомоги на поховання сім’ям загиблих (померлих): учасників АТО/ООС, військовослужбовців, Захисників та Захисниць України».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Світловодської міської ради Наталію МОЛЧАНОВУ.
4. Дане рішення набирає чинності з дня його прийняття.

Міський голова Андрій МАЛІЦЬКИЙ