ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№955 Про притягнення до адміністративної відповідальності ГОНЧАРА Віктора Миколайовича 03.05.1949 року народження

Розглянувши протокол про адміністративне правопорушення від 21.11.2019 р. серія АА № 02622, складений адміністратором Центру надання адміністративних послуг апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради, складений при виявленні адміністративного правопорушення, передбаченого вимогами ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а саме: недбале зберігання паспорта громадянина України, що спричинило його втрату та керуючись вимогами ст.13 ЗУ «Про адміністративні послуги», ст.40 ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 219 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. За порушення вимог ст. 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення притягнути до адміністративної відповідальності ГОНЧАРА Віктора Миколайовича 03.05.1949 року народження та накласти адміністративне стягнення у вигляді попередження.
2. За результатами розгляду адміністративної справи винести постанову у справі про адміністративне правопорушення. Копію надати правопорушнику згідно Кодексу України про адміністративні правопорушення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ