ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№974 Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 05.04.2019р. № 260 «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються бібліотеками міста, міським краєзнавчим музеєм та міським Палацом культури»

Керуючись ст.ст.27,32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності, постанови Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 р. № 493 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 12.12.11 р. № 1271 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися закладами культури, заснованими на державній та комунальній формі власності», -

виконком міської ради вирішив:

1. Внести зміни до тарифів на платні послуги, що надаються міським Палацом культури, згідно додатку (додається).
2. Визначений перелік платних послуг вступає в дію з дня оприлюднення на сайт Світловодської міської ради http://svitlorada.gov.ua.
3. Визнати таким, що втратив чинність додаток №3 рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 05.04.2019 р. №260 «Про встановлення тарифів на платні послуги, що надаються бібліотеками міста, міським краєзнавчим музеєм та міським Палацом культури».
4. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Ю.О. Сапянов

Додаток