ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№982 Про продовження терміну дії договору оренди нерухомого майна за адресою: м. Світловодськ, вул. М. Грушевського, 3 з юридичною особою – благодійним фондом «Милосердя»

Розглянувши заяву від 02.12.2019 керівника благодійного фонду «Милосердя» Бут Н.М., керуючись пп.1 п.а. ст.29 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, п.5 ст.1, абз.5 ст.5, п.1 ст.7, абз.1 п.2 ст.9, п.1, 3 ст.17 Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, „Положенням про порядок передачі в оренду майна комунальної власності територіальної громади м.Світловодська”, затвердженим рішенням Світловодської міської ради від 25.09.2012 № 583,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Продовжити термін дії договору оренди нерухомого майна, розташованого за адресою: м.Світловодськ, вул. М. Грушевського, 3, загальною площею 26,8 кв.м, з юридичною особою – благодійним фондом «Милосердя», з метою діяльності фонду, спрямованого на допомогу різним незахищеним верствам населення, терміном на 2 роки 11 місяців до 01.11.2022 з орендною платою 1 грн. на рік.
2. Виконавчому комітету Світловодської міської ради в особі секретаря міської ради Сапянову Ю.О. та юридичній особі – благодійному фонду «Милосердя» в особі керівника Бут Н.М. в 30-денний термін з дня прийняття даного рішення внести зміни до договору оренди нерухомого майна від 01.02.2017 № 75/1 в частині продовження терміну його дії.
3. Керівнику благодійного фонду «Милосердя» Бут Н.М. в 30-денний термін з дня внесення змін до договору оренди нерухомого майна:
3.1. Переукласти договори в разі закінчення терміну їх дії з СМКП «Комбінат комунальних послуг» на вивіз побутових відходів, по наданню послуг з електро-, тепло-, водопостачання, водовідведення та на відшкодування експлуатаційних витрат. Копії цих договорів надати до управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради в 10-денний термін з дня їх укладання.
3.2. Застрахувати об’єкт оренди на весь термін дії договору оренди.
4. У разі невиконання умов п.2, 3 дане рішення втрачає чинність.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ