ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

№989 Про надання згоди на здійснення виїзної торгівлі ялинками ФОП Полянській І.П.

Розглянувши заяву від 02.12.2019 року №П-1673 з доданими документами ФОП Полянської І.П., керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 р. № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003 р. № 185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі продовольчими товарами» та підпункту 8 пункту а статті 30, підпункту 2,3 пункту б статті 30, пункту 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Полянській Ірині Петрівни на здійснення виїзної торгівлі ялинками з 20 грудня 2019року по 31 грудня 2019року, за адресою:
- по вулиці Героїв України, 108 (біля торгівельної дільниці СМКП «ККП»).
2. Фізичній особі – підприємцю Полянській І.П. при організації торгівлі:
2.1.Укласти договір з Управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності в розмірі 300 грн. (з розрахунку 100грн. за 1кв. м ).
2.2. Забезпечити дотримання вимог Законів України ”Про захист прав споживачів», ”Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, ”Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів” (771/97-ВР).
2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.
2.4. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в радіусі 5 метрів в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі. Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян..
2.5. Забезпечити наявність:
- супровідної документації на товар, що реалізується;
- таблички із зазначенням власника і номера телефону суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;
- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування, особисту медичну книжку.
3. У разі невиконання ФОП Полянською І.П. пункту 2 дане рішення втрачає чинність.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

Секретар міської ради Ю. САПЯНОВ