ВИКОНАВЧИЙ комітет
Рішення

Про оголошення проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ

Рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради від 22 лютого 2019 року № 109 «Про визначення та затвердження об’єктів конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку міста Світловодська» (зі змінами) затверджено перелік будинків, в яких не створено об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, співвласники яких не прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком та визначено 9 об’єктів конкурсу. Однак, на час затвердження конкурсної документації співвласники багатоквартирних будинків прийняли рішення про форму управління багатоквартирним будинком, тому виникла необхідність у виключені цих будинків з об’єктів конкурсу.
З метою призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ, у житлових будинках, в яких не створено об’єднання співвласників багатоквартирного будинку та не прийнято рішення співвласниками про форму управління багатоквартирним будинком, відповідно пункту 5 статті 13 Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», Порядку проведення конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 13.06.2016 р. № 150, Обов’язкового переліку робіт (послуг), витрати на які включаються до складу витрат на утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 27 липня 2018 року №190, керуючись підпунктом 1, пункту «а» та підпунктом 1 пункту «б» статті 30, частиною першою статті 52, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 40 Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні",

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради від 22 лютого 2019 року № 109 «Про визначення та затвердження об’єктів конкурсу з призначення управителя багатоквартирного будинку міста Світловодська», виключивши з переліку будинків та відповідно з об’єктів конкурсу №1 та №2 багатоквартирні будинки за адресою:
-вулиця Грушевського №3;
-бульвар Дніпровський №2;
-вулиця 8 Березня №22.

2.Провести конкурс з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ за визначеними об’єктами та встановити плату за участь у конкурсі в розмірі 5 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожний об’єкт конкурсу, що становить 85 (вісімдесят п’ять) гривень.
3.Затвердити Конкурсну документацію з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ (надалі-Конкурсна документація) (додаток 1).

4.Загальному відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради протягом одного робочого дня з моменту набрання рішенням чинності розмістити на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради оголошення про проведення конкурсу, (додаток 2).

5.Загальному відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради забезпечити публікацію інформаційного повідомлення про проведення конкурсу в місцевому друкованому засобі масової інформації (додаток 3).

6. Установити, у разі якщо на дату проведення конкурсу співвласниками обрано управителя будинку чи створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, дане рішення на такі будинки не розповсюджується.

7. Доручити начальнику юридичного відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради Санжарі Богдану Дмитровичу провести перевірку відомостей, зазначених у заяві учасника конкурсу, після їх надходження.

8. Доручити першому заступнику міського голови-голові конкурсної комісії Балюк О.В. проведення зборів учасників конкурсу з метою надання їм роз'яснень щодо змісту конкурсної документації.

9. Рішення підлягає оприлюдненню на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради.

10. Організацію виконання цього рішення та проведення конкурсу з визначення управителя багатоквартирного житлового фонду міста Світловодськ покласти на Конкурсну комісію з призначення управителя багатоквартирного будинку житлового фонду міста Світловодськ.

11. Контроль та відповідальність за виконанням даного рішення покласти на міського голову.

Міський голова Козярчук В.В.

Повний текст з додатками