ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про надання дозволу ФОП Іщенко Ю.Д. на здійснення виїзної торгівлі з продажу здобної випічки

Виконавець проекту: Управління екооміки, ресурчів та розвитку міста

Розглянувши заяву від 01.10.2018року з доданими документами ФОП Іщенка Ю.Д.,  керуючись постановою Кабінету Міністрів України  від 15.06.2006 № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003 № 185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі товарами» та підпункту 8 пункту «а» статті 30, підпункту 2,3 пункту «б» статті 30, пункту 6 статті 59 Закону України ”Про місцеве самоврядування”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

  1. Надати дозвіл фізичній особі – підприємцю Іщенку Юрію Дмитровичу на здійснення виїзної торгівлі з продажу здобної випічки на період з 01 жовтня 2018року по 31 грудня 2018року, за адресою:

- вулиця Героїв України, біля будинку 41 (біля магазину «АТБ»);  

  1. Фізичній особі – підприємцю Іщенку Ю.Д. при організації торгівлі:

             2.1.Укласти договір з управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста про сплату за користування місцем (на розміщення ТС), що перебуває в комунальній власності, в розмірі 400грн. (з розрахунку 100грн. за 1м²).

             2.2. Забезпечити дотримання вимог Закону України «Про захист справ споживачів», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови Кабінету Міністрів України  від 15.06.2006р. № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”.

 2.3. Забезпечити вільний цілодобовий доступ до існуючих на території земельної ділянки інженерних мереж для їх ремонту та обслуговування, дотримуватись вимог інженерних служб міста.

 2.4. Утримувати територію для здійснення торговельної діяльності та прилеглу територію в радіусі 4 метрів в належному санітарному стані, здійснювати їх прибирання після закінчення торгівлі. Неналежне виконання даного обов’язку тягне за собою накладення штрафу у розмірі ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700грн).

 2.5. Забезпечити наявність:

- супровідної документації на товар, що реалізується;

- таблички із зазначенням  суб’єкта, що організував торгівлю, а також прізвища, імені та по батькові продавця;

- мати при собі копію паспорту, який пред’являється на вимогу службових осіб органів державного контролю і нагляду, правоохоронних органів та посадових осіб органів місцевого самоврядування.

  1. У разі невиконання  пункту 2 рішення втрачає чинність.
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк.

                               Міський голова                                                            В.Козярчук