ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про погодження ФОП Данову О.А. розміщення дитячих атракціонів та здійснення святкової торгівлі

Виконавець проекту:

Розглянувши  заяву  від 10.04. 2019 року  з  доданими   документами  ФОП  Данова О.А.

керуючись постановою Кабінету Міністрів України  від 15.06.2006 № 833 ”Про затвердження Порядку провадження торговельної діяльності та правил торговельного обслуговування населення”, Наказом Міністерства економіки та з питань Європейської інтеграції України від 11.07.2003 № 185 «Про затвердження Правил роздрібної торгівлі товарами» та підпункту 8 пункту «а» статті 30, підпункту 2,3 пункту «б» статті 30, пункту 6 статті 59 Закону України ”Про місцеве самоврядування”,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

  1. За умови наявності посвідчення Держпраці на експлуатування устаткування підвищеної небезпеки, висновків Держспоживслужби на устаткування для виробництва харчових продуктів (попкорн, солодка вата тощо) та на матеріали, з яких виготовлені атракціони, та інших необхідних дозвільних документів, погодити ФОП Данову Олександру Анатолійовичу торгівлю солодкою ватою та розміщення дитячих атракціонів в місцях проведення святкових масових заходів у місті Світловодську таких як: День міста, День захисту дітей,  та інших свят протягом 2019року.
  1. Управлінню житлово-комунального господарства та управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради взяти на контроль виконання п.1 даного рішення.
  1. Відповідальність за санітарний стан території та дотримання правил торгівлі, громадського порядку, техніки безпеки покласти на ФОП Данова О.А.    
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О. Балюк. 

    Міський голова В.Козярчук