ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання для абонентів приватного сектору ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

Розглянувши лист ОКВП «Дніпро-Кіровоград» від 23.06.2020 № 1896/25/07-21 щодо встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання для абонентів приватного сектору, керуючись статтями 140, 144 Конституції України, підпунктом 19 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 1 статті 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 129 «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Встановити розмір внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання для абонентів приватного сектору міста Світловодська, яке здійснюється обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград», в розрізі кожного будинку згідно з додатками 1, 2, відповідно до структури розрахунку, наведеної у додатках 3, 4.

2. Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» нарахування внесків здійснювати щоквартально по кожному будинку окремо:
2.1 за обслуговування вузла комерційного обліку централізованого водопостачання для абонентів приватного сектору;
2.2 за заміну вузла комерційного обліку централізованого водопостачання для абонентів приватного сектору за зверненням споживача або з моменту виконання заміни вузла комерційного обліку споживача.

3. Визначити, що встановлений цим рішенням розмір внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання передбачає обслуговування вузла комерційного обліку один раз на 4 роки окремо по кожному будинку, у тому числі надання послуги чергової повірки засобу комерційного обліку.

4. Визначити, що встановлений цим рішенням розмір внесків за заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання передбачає надання послуги по заміні вузла комерційного обліку один раз на 5 років окремо по кожному будинку.

5. Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації.

6. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток 1,2

Додаток 3,4