ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів приватного сектору ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

Розглянувши лист ОКВП «Дніпро-Кіровоград» від 14.01.2020 № 133/25/07-21 щодо встановлення розміру внесків за обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів приватного сектору, керуючись статтями 140, 146 Конституції України, ч. 1 ст. 6 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 129 «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», пп.19 п.«а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи протокол №1-14/01.2020 робочої наради з розгляду питання щодо розміру внесків за обслуговування та заміну вузла комерційного обліку для абонентів приватного сектору м. Світловодськ, наданих на встановлення ОКВП «Дніпро-Кіровоград» від 14.01.2020, публікацію в газеті «Світловодськ вечірній» від 16.01.2020 №3,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Встановити розмір внесків за обслуговування та заміну вузла комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів приватного сектору міста Світловодська, яке здійснюється обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград», в розрізі кожного будинку, відповідно до структури розрахунку розміру внесків за обслуговування та заміну вузла комерційного обліку для абонентів приватного сектору (малоквартирні будинки) д.15/20 мм Світловодського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», згідно додатків 1, 2, 3 до цього рішення.
2. Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» нарахування внесків здійснювати щоквартально.
3. Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації.
3. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додаток 1, 2.

Додаток 3.