ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про встановлення розміру внесків за встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів багатоквартирних будинків ОКВП «Дніпро-Кіровоград»

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

Розглянувши лист ОКВП «Дніпро-Кіровоград» від 19.05.2020 № 1549/25/07-21 щодо встановлення розміру внесків за встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів багатоквартирних будинків, керуючись статтями 140, 146 Конституції України, ст. 3 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 № 129 «Про затвердження Методики визначення розміру внесків за встановлення, обслуговування та заміну вузлів комерційного обліку та їх розподілу між споживачами комунальних послуг, власниками (співвласниками) приміщень, обладнаних індивідуальними системами опалення та/або гарячого водопостачання», пп.19 п.«а» ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Встановити розмір внесків за встановлення вузлів комерційного обліку централізованого водопостачання та водовідведення для абонентів багатоквартирних будинків міста Світловодськ, яке здійснюється обласним комунальним виробничим підприємством «Дніпро-Кіровоград», в розрізі кожного будинку, відповідно до структури розміру внесків за встановлення вузлів комерційного обліку для абонентів багатоквартирних будинків Світловодського ВКГ ОКВП «Дніпро-Кіровоград», згідно додатків 1, 2 до цього рішення.
2. Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» нарахування внесків здійснювати щоквартально.
3. Обласному комунальному виробничому підприємству «Дніпро-Кіровоград» оприлюднити дане рішення в друкованих засобах масової інформації.
4. Рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови О.Балюк.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ

Додатки