ВИКОНАВЧИЙ комітет
Проекти рішень

Про встановлення вартості теплової енергії, що виробляється, транспортується та постачається ТОВ «ВЕКТОР СТАНДАРТ»

Виконавець проекту: Управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради

Розглянувши лист ТОВ «ВЕКТОР СТАНДАРТ» від 12.10.2020 № 27, щодо встановлення тарифу на теплову енергію з використанням альтернативних джерел енергії; керуючись підпунктом 2 пункту "а" статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», абзацом 4 статті 20 Законом України «Про теплопостачання», Законом України «Про житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» зі змінами, Порядком розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифу на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, постановою Кабінету Міністрів України від 10 червня 2020 року № 467, рішенням виконавчого комітету Світловодської міської ради № 489 від 14 вересня 2020 року «Про встановлення СП ТОВ «Світловодськпобут» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання»

виконавчий комітет Світловодської міської ради вирішив:

1. Встановити ТОВ «ВЕКТОР СТАНДАРТ», яке здійснює виробництво, транспортування та постачання для МСК ім. Тузовського та ДЮСШ вартість теплової енергії, виробленої на установках з використанням альтернативних джерел енергії на рівні 90 відсотків від діючого для СП ТОВ «Світловодськпобут» тарифу на теплову енергію, вироблену з використанням природного газу – 1517,95 грн. за 1 Гкал з урахуванням ПДВ.

2. Рішення набуває чинності з дня, наступного за днем його прийняття.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – з питань ЖКГ, архітектури і будівництва В. Шаповала.

Секретар міської ради Юрій САПЯНОВ