Новини
Світловодська

Головна ялинка Світловодська запалила свої вогні

Довгоочікувана подія поклала початок Новорічним святам у Світловодську - на центральній площі, біля приміщення адмінбудинку, було відкрито головну ялинку міста.

З нагоди свята Святого Миколая хореографічні колективи Світловодського Міського Палацу Культури разом з зірками світловодської сцени презентували тематичну виставу, з конкурсами та яскравими виступами.

З вітальним словом до світловодської громади звернувся Світловодський міський голова Валентин Козярчук.

Валентин Валентинович привітав містян з наступаючим 2019 роком та Різдвом Христовим, разом з заступником міського голови з гуманітарних питань Іриною Щербиною привітали маленьких світловодців зі Святим Миколаєм солодкими подарунками.

Традиційно, працівники управління культури зробили святкове дійство цікавим та незабутнім. Для дітей було організовано чимало конкурсів. Святий Миколай вітав дорослих та малечу з традиційним, українським святом.

На відкриття головної ялинки завітало чимало світловодців, в тому числі і дітки, які отримали солодощі з нагоди свята Святого Миколая від Світловодського міського голови Валентина Козярчука.

Після того, як вогні на новорічній ялинці, перший раз у цьому році запалили святкові гірлянди, світловодці закружляли у веселомувеселому хороводі, що підняло веселу атмосферу свята на найвищу ноту.

Юлія Абрамкіна