Інформація
Світловодська

Інформаційні заходи від Представництва ЄС у Світловодську

27 березня 2019 року делегація Представництва Європейського Союзу в Україні проведе інформаційні заходи у Світловодську. А саме:

Що? Гра «Eurosession» для молоді на тему Європейського Союзу
Коли? 27 березня, 11:30 – 13:30
Де? м. Світловодськ, Світловодський політехнічний коледж, вул. Єгорова, 15, корпус 2, бібліотека
Для кого? Учасники Євроклубів та інших європейських проектів, студенти, школярі, активна молодь.
«Eurosession» на європейську тематику – це гра, мета якої в розважальний спосіб підвищити рівень обізнаності молоді щодо Євросоюзу, країн-членів ЄС, їх визначних пам’яток, відомих діячів, творів культури, історичних подій, традицій тощо. Крім того, учасники гри матимуть змогу покращити інтелектуальні навички та відчути командний дух.

Що? Публічна презентація «Пріоритети ЄС в Україні, огляд програм і можливостей, а також інформаційних ресурсів Представництва ЄС»
Коли? 27 березня, 14:30 – 16:00
Де? м. Світловодськ,Світловодська міська рада, вул. Героїв України, 14, зала засідань, 3-й пов.
Для кого? Представники місцевої влади і неурядових організацій, підприємці, молодь, освітяни, зацікавлені жителі міста.
На заході ознайомлять з пріоритетами допомоги, яку Євросоюз надає Україні. Також презентуватимуть довгострокові програми та проекти в сфері бізнесу, освіти, культури, можливості для молоді та ін., в яких українці можуть брати участь щонайменше до 2020 року. Крім того, буде розказано про інформаційні ресурси Представництва ЄС в Україні.
Програми та проекти від Європейського Союзу, про які буде згадано на презентації:
• COSME;
• EEN (EnterpriseEuropeNetwork);
• Horizon 2020;
• CreativeEurope;
• CultureBridges;
• Erasmus+;
• eTwinningPlus;
• EU StudyDaysта ін.
Участь у заходах безкоштовна
---
Заходи Представництва ЄС у Кіровоградській області є частиною серії інформаційно-просвітницьких заходів, які Представництво ЄС в Україні проводить по всій країні. Мета – пояснити важливість реалізації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, поширення європейських цінностей та підвищення рівня обізнаності українців щодо розвитку відносин між Україною та ЄС.
За детальною інформацією звертайтесь, будь ласка, до Олесі Савенко, тел. +38(093)701 36 23, osavenko@internews.ua, до Станіслава Королькова, тел +38(099)455-23-75, skorolkov@internews.ua