Новини
Світловодська

Ініціативна група розпочала процедуру обрання Громадської ради

На минулому тижні відбулося засідання ініціативної групи з питання початку процедури обрання Громадської ради. Засідання проводилося згідно з Розпорядженням міського голови від 03.02.2021 р. №24-р "Про створення ініціативної групи з піготовки установчих зборів за участю інститутів громадського суспільства для формування складу Громадської ради при Світловодській міській раді". В засіданні взяли участь члени ініціативної групи: голова ГО "Спілка жінок Надія" Надія Мальцева, представник Світловодського осередку Суспільної служби України Іван Гуртовий, в.о. начальника відділу з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Денис Чугуєв та головний спеціаліст відділу з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю Юлія Абрамкіна.
В рамках засідання членами ініціативної групи було прийняте рішення про початок процедури обрання Громадської ради. Відповідно до рішення ініціативної групи від 11.02.2021 р., на виконання вимог Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» були визначені строки та порядок подання заяв від представників ГО Світловодської ОТГ.
Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подаються:
- заява у довільній формі, за підписом керівника інституту громадянського суспільства (далі ІГС), підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства. До заяви додаються:
- рішення правління, або іншого керівного органу інституту громадянського суспільства (якщо інше не передбачено його установчими документами) про делегування представника для участі в установчих зборах та пропозицією щодо обрання членом Громадської ради, посвідчене печаткою (у разі наявності);
- біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;
- копії документу, що підтверджують реєстрацію (або легалізацію) інституту громадянського суспільства;
- інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Документи від ІГС приймаються до відділу з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю міськвиконкому (кабінет № 18 ), протягом 30-ти днів, з 17.02.2021 р. по 19.03.2021 р. (включно), з 8-00 до 17-00 у робочі дні.
Довідки за телефоном 7-39-31.

Відділ з внутрішньої політики та зв'язків з громадськістю