Новини
Світловодська

«Історичний нарис Придніпровських населених пунктів Власівки та Табурища»

В 2019 р. вийшов друком «Історичний нарис Придніпровських населених пунктів Власівки та Табурища» авторства краєзнавців Олександра Зленка та Андрія Бутка.

В історико-краєзнавчому нарисі Придніпровських населених пунктів с.Табурища та смт.Власівки зібрані та представлені матеріали з різних джерел, які, хоч частково розкривають їх історичне минуле. Подані в нарисі краєзнавчі статті та частини історико-краєзнавчих робіт, рідкісні фото та тематичні малюнки, картографічні матеріали, витяги з архівних справ історичного та статистичного характеру, доносять до нас з минулого епохальні картини історичного розвитку та життя мешканців цих двох чудових, хоч і розміщених по різні сторони Дніпра, та все ж сусідніх і здавна пов’язаних історичними стосунками населених пунктів.

Ознайомитись з книгою можна в міських бібліотеках, куди автори передали її примірники та в краєзнавчому музеї.

12 травня 2020 р. в рамках конкурсу на здобуття обласної краєзнавчої премії імені Володимира Ястребова, авторам історико-краєзнавчого нарису О.Зленку та А.Бутку Кіровоградська обласна рада оголосила подяку за вагомий внесок у дослідження, збереження та популяризацію історико-культурної спадщини Кіровоградщини.

О. Зленко автор багатьох історико-краєзнавчих нарисів про наш край, про Крилов та Новогеоргіївськ. А. Бутко, автор декількох історико-краєзнавчих нарисів та збірників, десятка краєзнавчих статей про наш край.

Тел. для довідок: 7-22-19, міський краєзнавчий музей.