Новини
Світловодська

КОРОНАВІРУС НА КІРОВОГРАДЩИНІ: ДАНІ НА 9 КВІТНЯ 2020 РОКУ

За оперативною інформацією станом на 11:00 годин  09 квітня 2020 року на Кіровоградщині лабораторним методом підтверджено 82 випадки захворювання на коронавірус, із яких 4 випадки летальних. Вік померлих 54 роки і старше. В одному випадку мало місце пізнє звернення за медичною допомогою.

Наразі від COVID-19 лікуються 78 мешканців області: 61 хворий в м. Кропивницькому, 7 — у Кропивницькому районі, 5 — у Долинському та 1 — у Знам’янському районах. У обласній лікарні продовжують перебувати 1 жінка з м. Олександрії, 1 жінка з с. Мар'ївка Компаніївського району, 1 чоловік з         с. Паліївка Маловисківського району та 1 чоловік із смт. Вільшанка.

Серед інфікованих на Кіровоградщині є 2 вагітні: 1 жінка з Кропивницького та 1 жінка з Долинського району. Обидві мають легкий перебіг хвороби й знаходяться вдома на самоізоляції.

Зареєстровано випадки захворювання на COVID-19 і у 28 медичних працівників обласних лікувальних закладів та 1 працівниці аптеки.

Станом на 8 квітня 2020 року на госпіталізації перебувають 46 хворих на COVID-19: 44 особи — у лікувальних закладах м. Кропивницького та 2 — у Долинській ЦРЛ. Серед них близько 80 % у стані середньої важкості, близько 15 % - у важкому стані.

Якщо розглянути дані статистики у гендерному розрізі, то серед захворівших на COVID-19 жителів області більше жінок (близько 60%). У віковому розрізі більшість захворівших  у віці від 30 до 49 років (близько 50 %), на другому місці люди у віці 50-65 років (близько 25 %), на третьому — люди старше 65 років (близько 17 %). Найменше захворілих серед дітей (1 дитина) та людей віком від 18 до 29 років (5 осіб).

У м. Світловодську зареєстрованих випадків захворювання на  COVID-19 не зареєстровано. Але, враховуючи загальні дані статистики, держпродспоживслужба наполегливо закликає мешканців міста дотримуватись діючих на сьогодні карантинних обмежень та рекомендацій щодо профілактики цього захворювання: мийте руки з милом, обробляйте їх антисептиком, у громадських місцях вдягайте маску та рукавички та не виходьте з дому без особливої необхідності.

Бережімо себе та оточуючих нас людей, будьмо відповідальними за свої дії!

Начальник Світловодського міського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області