Міський голова
Розпорядження

№143 від 21 травня 2020 року “Про проведення вісімдесят п’ятої сесії міської ради сьомого скликання”

Відповідно до ст. 42, ч.6 ст. 46, ст. 50 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5, ст. 14 Регламенту міської ради,

1. Провести вісімдесят п’яту сесію міської ради сьомого скликання 02 червня  2020 року о 10:00 годині у сесійній залі адмінбудинку.

 1. Винести на розгляд вісімдесят п’ятої сесії  міської ради наступні питання:
  • Фінансові питання.
  • Питання комунальної власності та місцевого господарства.
  • Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.
  • Організаційні питання.
 2. Керівникам управлінь, завідувачам відділів підготувати до розгляду проекти рішень з питань, що виносяться на розгляд 85-ї сесії міської ради., які були подані до апарату міської ради та оприлюднені за 20 робочих днів до початку сесії .
 3. Відповідальність за зміст, правильну підготовку та оформлення проектів рішень міської ради покладається на керівників структурних підрозділів міськвиконкому.
 1. Відповідальність за зміст документів, які візуються кількома особами, несуть однаковою мірою всі ці особи.
 1. Апарату міської ради організувати з 22.05.2020р. по 29.05.2020р. проведення засідань постійних комісій міської ради щодо обговорення проектів рішень з питань, що виносяться на розгляд 85-ї сесії міської ради.
 1. Заступникам міського голови, керівникам управлінь, завідувачам відділів виконавчих органів ради взяти участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії міської ради.
 1. Контроль за виконанням даного розпорядження залишаю за собою.

Секретар міської ради  Ю.Сапянов