Міський голова
Розпорядження

№ 151 від 11 серпня 2020 року “Про скликання вісімдесят восьмої сесії міської ради сьомого скликання”

Відповідно до ст. 42, ч.5, ч.6 ст. 46, ст. 49, ст. 50 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 5, ст. 9, ст.10, ст. 11, ст. 14, ст. 28  Регламенту міської ради, 

  1. Скликати вісімдесят восьму сесію міської ради сьомого скликання та провести пленарне засідання  25 серпня  2020 року о 10.00 годині у сесійній залі адмінбудинку.
  2. Винести на розгляд  вісімдесят восьмої сесії  міської ради наступні питання:

2.1. Фінансові питання.

2.2. Питання комунальної власності та місцевого господарства.

2.3. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

2.4. Організаційні питання.

3. Керівникам управлінь, завідувачам відділів  підготувати до розгляду проекти рішень з питань, що виносяться на розгляд 88-ї сесії міської ради., які були подані до апарату міської ради та оприлюднені за 20 робочих днів до початку сесії .

4. Відповідальність за зміст, правильну підготовку та оформлення проектів рішень міської ради покладається на керівників структурних підрозділів міськвиконкому.

5. Відповідальність за зміст документів, які візуються кількома особами, несуть однаковою мірою всі ці особи.

6. Апарату міської ради організувати з 17.08.2020р. по 21.08.2020р. проведення засідань постійних комісій міської ради щодо обговорення проектів рішень з питань, що виносяться на розгляд 88-ї сесії міської ради.

7. Апарату міської ради організувати вчасне повідомлення депутатів Світловодської міської ради про час і дату пленарного засідання та засідань постійних комісій.

8. Заступникам міського голови, керівникам управлінь, завідувачам відділів виконавчих органів ради взяти участь у роботі постійних комісій та пленарному засіданні сесії міської ради.

9. Контроль за виконанням даного розпорядження  залишаю за собою.

Секретар міської ради                                                                             Ю.Сапянов