Новини
Світловодська

Міський голова Андрій Маліцький відзначив волонтерів міста Світловодська

П’ятого грудня всесвітня спільнота відзначила Міжнародний день волонтера. З нагоди свята Світловодський міський голова Андрій Маліцький відзначив волонтерів міста Грамотами за особистий внесок в розвиток волонтерського руху на теренах Світловодщини. З нагоди свята, було організовано круглий стіл в якому взяли участь профільні заступники міського голови та активні світловодці, які спрямовують свою роботу на розвиток волонтерства.

В рамках засідання були обговорені важливі питання, щодо популяризації волонтерства на місцевому рівні. В Світловодську велика кількість волонтерів, які постійно надають допомогу і зону АТО та ООС, надають соціальні послуги незахищеним верствам населення, впроваджують цікаві програми залучаючи до участі в них дітей та молодь, таким чином розвиваючи моральні засади для підростаючого покоління, проводячи свою роботу на громадських засадах.

Волонтерство - це не тільки важка та вкрай небезпечна робота, волонтерство – це поклик душі. Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду, люди, які роблять свій внесок у захист України.

Світловодському міському голові Андрію Маліцькому не чужа тема волонтерства, адже він і сам багато років очолював у Світловодську молодіжний волонтерських рух. Тому за круглим столом відбувся конструктивний діалог про виклики та проблемні питання волонтерського руху, обговорено пропозиції та ідеї щодо співпраці з владою міста.

 

Юлія Абрамкіна