Новини
Світловодська

Міський голова Валентин Козярчук та заступник Ірина Щербина переймали київський досвід впровадження геотермального опалення будинків

На минулому тижні Світловодський міський голова Валентин Козярчук разом з заступником Іриною Щербиною з від’їздили у відрядження до Києва де мали змогу поспілкуватися з Народним депутатом України 8-го скликання Віталієм Купрієм.

Віталій Купрій – відомий український політик, який розвивається в кількох напрямках, головний з яких займає законодавче забезпечення правоохоронної діяльності, але й інші проекти вдало втілює в життя.

Віталій Купрій вже кілька років поспіль опікується питанням геотермального опалення будинків.

На сьогоднішній день, геотермальні теплові насоси - найефективніші теплогенератори, так як вони надійні, довговічні та безпечні. Вони на відміну від теплових насосів типу «повітря-вода» не зменшують свою теплопродуктивність при зниженні температури зовнішнього повітря, так як забирають теплову енергію землі, температура якої завжди стабільна.

Переконатися в ефективності впровадження новітніх, альтернативних видів опалення зміг і Світловодський міський голова Валентин.

Віталій Купрій презентував Валентину Валентиновичу наскільки ефективне впровадження геотермального опалення будинків, та економічно доцільне для українського ринку споживачів.

Юлія Абрамкіна