Новини
Світловодська

Обласний штаб з питань підготовки господарського комплексу області до забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2020/2021 року засідав у Світловодську

П’ятнадцятого липня в сесійній залі адмінбудинку відбулося виїзне засідання обласного штабу з питань підготовки господарського комплексу області до забезпечення сталого проходження опалювального періоду 2020/2021 року, яке проходило за головування першого заступника Кіровоградської ОДА Ігоря Кузьміна.

У засіданні штабу також взяли участь: директор департаменту житлово-комунального господарства облдержадміністрації Ольга Довжук, секретар Світловодської міської ради разом з заступниками Оленою Балюк, Іриною Щербиною та профільним заступником Володимиром Шаповалом, перший заступник Світловодської районної ради Наталія Гаврилюк та перший заступник голови Онуфріївської райдержадміністрації Василь Лісний. До участі в розширеному засіданні штабу долучилися керівники управлінь та структурних підрозділів виконавчого комітету  та Світловодської міської ради, керівники комунальних підприємств, управляючих компаній, ОСББ, представники депутатського корпусу Світловодської міської ради та громади міста Світловодська.

Зокрема, на засіданні були розглянуті питання стану підготовки до опалювального сезону у місті Світловодськ,   Світловодському та Онуфріївському районах.

Заступник Світловодського міського голови з питань ЖКГ Володимир Шаповал в рамках засідання штабу доповів про стан підготовки господарського комплексу міста до нового опалювального періоду, зокрема про стан виконання робіт  теплопостачальним підприємством - СП ТОВ "Світловодськпобут", Володимир Вікторович наголосив на тому, що СП ТОВ «Світловодськпобутом» було створено диспетчерську службу для оперативного реагування на скарги споживачів, щодо аварійних ситуацій, пов’язаних з діяльністю підприємства. Також, Володимир Шаповал проінформував громаду що готовність житлових будинків та бюджетних організацій на початок опалювального сезону 2019-2020 рр. складає повний обсяг, а акти готовності підписані на 11%. Всього підключених будинків до ц/о станом на 01.10.2019 р. становить 239 шт., з 35-ма бюджетними організаціями заключено договори на постачання теплової енергії, із них 25 бюджетних організацій розташовані в житлових будинках; 10 бюджетних організацій розташовано в окремих будівлях, а саме 50 будівель, які проходять перевірку стану готовності до опалювальних сезонів.

Станом на 14 липня 2020 року КП «Житлосвіт» та «КП «Житлосервіс» разом з деякими ОСББ вже подали графіки перевірки підготовлених будинків до опалювального сезону, також закінчується термін метрологічної повірки 81-го теплового лічильника, які встановлені в житлових будинках, окремих будівлях, ФОП (із них 11 шт. теплових лічильників на балансі СП ТОВ «Світловодськпобут»).

Управлінням освіти Світловодської міської ради до початку роботи в осінньо-зимовий період заплановано виконати поточні та капітальні ремонтні роботи на суму в 1534.5 тис. грн..

Заступник Світловодського міського голови з питань ЖКГ Володимир Шаповал наголосив, що процес підготовки до опалювального сезону в Світловодську проходить належним чином.

Юлія Абрамкіна