Оголошення
Світловодська

До уваги абонентів СП – ТОВ “Світловодськпобут”!

Відповідно до Закону України від 09.11.2017 №2189-VIII "Про житлово-комунальні послуги" комунальними послугами є, зокрема, послуги з постачання теплової енергії. Відповідно до Порядку формування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послуги з постачання теплової енергії і постачання гарячої води, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.2019 №291) та Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення, затвердженого Наказом Міністерства Регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 12.09.2018 року №239, Спільним підприємством - Товариством з обмеженою відповідальністю "Світловодськпобут" надано на розгляд виконавчого комітету Світловодської міської ради розрахунки тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, здійснені шляхом коригування.

Детально ознайомитись з розміром та структурою планового тарифу можна на офіційному сайті СП - ТОВ "Світловодськпобут" http://svpobut.kr.ua/.

Пропозиції та зауваження від фізичних і юридичних осіб, їх об'єднань приймаються в письмовому вигляді за адресою СП - ТОВ "Світловодськпобут": вул. Г. Сковороди, 2а, або за адресою виконавчого комітету Світловодської міської ради: вул. Героїв України, 14 у термін з 07 січня 2021 р. по 13 січня 2021 р.

СП - ТОВ "Світловодськпобут"