Оголошення
Світловодська

Повідомлення про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проекту “План зонування території міста Світловодськ, Кіровоградська область»

1. Повна назва документа державного планування: План зонування території міста Світловодськ, Кіровоградської області на підставі договору №1356-11-2020 від 30.07.2020р.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Світловодська міська рада, Кіровоградської області: 27501, Кіровоградська обл.. м. Світловодськ, вул. Героїв України, б.14, код ЄДРПОУ 04055280, телефон : (05236) 2-17-85, електронна пошта: inbox1@smvk.kr-admin.gov.ua

3.Передбачувана процедура громадського обговорення:

3.1 Дата початку та строки здійснення процедури

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (оприлюднення її в засобах масової інформації)-газета «Вісті Світловодщини» від 10 вересня 2020 року №37(1096) та на офіційному сайті Світловодської міської ради – 10 вересня 2020року.

Дата подання повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та Звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення їх на офіційному сайті Світловодської міської ради – 19 січня 2021 року.

3.2 Способи участі громадськості - громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.

3.3 Дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення) - не плануються.

3.4 Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування:

Світловодська міська рада Кіровоградської області,  (27501, Кіровоградська область, м.Світловодськ, вул. Вадима Бойка, 2-Б, телефон для довідок: (096) 319 1021,
(096) 951 1532. Електронна пошта: arch_ser@i.ua

Контактна особа-начальник відділу архітектури та містобудування, головний архітектор міста Світловодськ - Батяшов Сергій Олексійович.

Зауваження та пропозиції до Звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом 30 днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Світловодської міської ради.

3.5 Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування::

Проект документа державного планування, Звіт про стратегічну екологічну оцінку оприлюднений на офіційному сайті Світловодської міської ради у розділі Оголошення, також проект документа державного планування та Звіт про стратегічну екологічну оцінку, розміщено в приміщенні відділу архітектури та містобудування за адресою: 27501, Кіровоградська обл., м. Світловодськ, вул. Вадима Бойка, 2-б.

4. Необхідність проведення транскордонних консультаційщодо проекту документа державного планування

Враховуючи географічне положення населеного пункту транскордонні наслідки реалізації проектних рішень документа державного планування для довкілля, у тому числі для здоров’я населення не передбачаються.

 

Відділ архітектури та містобудування