Оголошення
Світловодська

Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення твердих побутових відходів у м. Світловодську

Виконавчий комітет Світловодської міської ради відповідно до пункту 55 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою санітарного та епідемічного благополуччя населення м. Світловодська, відповідно до Законів України «Про відходи», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року №1173 та рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради «Про оголошення конкурсу на надання послуг з вивезення  побутових відходів на території м. Світловодськ» від  25  вересня  2020  року № 522.

Оголошує конкурс на надання послуг з вивезення  побутових відходів на території м. Світловодська.

Організатор конкурсу:

Виконавчий комітет Світловодської міської ради Кіровоградської області, адреса: вул. Героїв України, 14,  м. Світловодськ, Кіровоградська область.

Підстава:

Рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради «Про проведення конкурсу на надання послуг з вивезення  побутових відходів на території м. Світловодськ  від ­ 25   вересня   2020 року №522.

Місце і дата проведення конкурсу:

Конкурс на надання послуг з вивезення  побутових відходів на території м. Світловодська буде проведено «30» жовтня 2020 року о 10.00 год. за адресою : каб. 19, вул. Героїв України, 14, м. Світловодськ, Кіровоградської області.

Телефон для довідок з питань проведення конкурсу: тел.(05236) 72570

Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

  • наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з   надання   послуг  з  вивезення  побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;
  • наявність ліцензії на провадження господарської діяльності із збирання і заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини (у разі  проведення  конкурсу  з  визначення  виконавця  послуг  з вивезення   вторинної   сировини,   що   утворилася  в  результаті роздільного збирання побутових відходів).

Характеристика території,  де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

В межах м. Світловодськ,  загальною площею – 2 195 Га, сміттєзвалище знаходиться за межами міста, що належить до Павлівської селищної ради,  відстань від меж міста до сміттєзвалища  2 км.

Територія,  де  планується надавати  послуги  з  вивезення   побутових   відходів:     В межах м. Світловодська

Способи,  місце  та  кінцевий  строк  подання  конкурсних пропозицій;

Документи для участі у конкурсі на надання послуг з вивезення побутових відходів у м. Світловодську приймаються в письмовому вигляді до 09.00 год. «30» жовтня 2020 року, за адресою: Управління житлово-комунального господарства, 3-й поверх, вул. Героїв України, 4, м. Світловодськ, Кіровоградської області, 27501. Документи, що надійшли після встановленого строку, не розглядаються.

Способи  і місце отримання конкурсної документації:

Для одержання  конкурсної документації для участі у конкурсі звертайтесь за адресою :  управління житлово-комунального господарства, 3-й поверх, вул. Героїв України, 4,   м.Світловодськ Кіровоградської області, в робочі дні з 8.00 до 17.00 крім обідньої перерви (з 12.00 по 13.00).

Голова конкурсної комісії Володимир Шаповал