Оголошення
Світловодська

Виконавчий комітет Світловодської міської ради оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників на міських автобусних маршрутах загального користування №№ 2а,11, 14, 24 в м. Світловодську

Умови проведення конкурсу розроблені відповідно до вимог Закону України ”Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» із змінами та доповненнями (далі – Порядок проведення конкурсу), інших нормативно-правових актів, що регламентують перевезення пасажирів і багажу автотранспортом.

Організатор перевезень – виконавчий комітет Світловодської міської ради.

Структура транспортних засобів, що працюватимуть у межах визначених об’єктів конкурсу:

Транспортні засоби, які залучаються для перевезення пасажирів на об’єктах конкурсу,  повинні бути не старше 10 років.

Перевізники протягом 6 місяців після підписання договору про організацію перевезень на міському автобусному маршруті - об’єкті конкурсу забезпечують встановлення в автобусах GPS-систем контролю.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок. 

Перевезення  громадян, які користуються встановленими державою пільгами,  здійснюється  відповідно  до  норм  чинного  законодавства  України та  регламентується  окремим  договором  між  перевізником   і  управлінням  соціального  захисту  населення   Світловодської  міської  ради.   

Перевізники забезпечують диспетчеризацію роботи маршруту та контроль за роботою рухомого складу та визначеним розкладом руху з відповідною організацією диспетчерського управління.

Перевізники зобов’язані виконувати перевезення пасажирів за затвердженими  графіками руху.

Перевізник-претендент для участі у конкурсі подає окремо щодо кожного об’єкта конкурсу документи, визначені статтею 46 Закону України «Про автомобільний транспорт», за формою згідно з додатками 1-4 Порядку проведення конкурсу, а також фото автобусів, що пропонуються для участі у конкурсі (державний номерний знак, загальний вигляд, салон), та фото матеріально-технічної бази.

Документи, подані перевізником-претендентом для участі в конкурсі, пронумеровуються, прошнуровуються, підписуються автомобільним перевізником або уповноваженою особою автомобільного перевізника  із зазначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "№ 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "№ 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п’яти років.

Договір з переможцем конкурсу, у разі відсутності в нього автобусів, що відповідають умовам конкурсу, укладається на один рік.

Організатор перевезень укладає з переможцем конкурсу договір (Типовий договір про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування додається) згідно з обов’язковими та додатковими  умовами конкурсу, додатковими умовами обслуговування маршруту, наданими перевізником-претендентом.

Прийом  документів  здійснюється  управлінням економіки, ресурсів та розвитку міста (режим роботи: з 8.00 до 17.00, обід з 12.15 до 13.00) в  к. № 24 адміністративного будинку  виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради, за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.  Кінцевий   строк прийняття документів для участі у конкурсі  – до  15-00  години  10 серпня  2020 року.

Заходи щодо підготовки та проведення конкурсу здійснює управління економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Плата за участь у конкурсі з зазначенням дати проведення конкурсу та поміткою «За участь у конкурсі на перевезення пасажирів автомобільним транспортом, що відбудеться  26 серпня 2020 року» вноситься перевізником-претендентом за реквізитами:  р/р  UA55820172031422100130204470 ГУ ДКСУ  Кіровоградської обл., код  ЄДРПОУ 33860878  Управління  економіки,  ресурсів та розвитку  міста Світловодської міської ради по об’єктам конкурсу:

- №№ 1, 2, 3 (міські автобусні маршрути №№ 2а, 11, 14) у розмірі 923,2 грн. за кожний об’єкт,

- № 4 (міський автобусний маршрут № 24) у розмірі 1873,80 грн.

Конкурс  відбудеться 26 серпня 2020 року  о 10 годині в  кімнаті № 17 адміністративного будинку  виконавчого  комітету  Світловодської  міської  ради  за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України, 14.

Більш докладну інформацію про об’єкти та  умови проведення конкурсу, а також бланки документів на участь у конкурсі можна отримати у к. № 24 адміністративного будинку міськвиконкому. Телефон   для  довідок: (05236) 7-36-19.»

Додаток: Типовий договір про організацію перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування на 5 арк. в 1 прим. (в електронному вигляді).

Начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста М. Дмитренко