Інформація
Світловодська

Передмова

Шановні пані та панове!

           Стратегічною метою міської влади є перетворення Світловодська у місто із стабільною економікою і розвинутою інфраструктурою, місто – де є все для щастя, місто – де приємно жити і ростити дітей. 

            В нових соціально-економічних і геополітичних умовах для Світловодська особливої ваги набуло завдання визначення свого місця в Україні. Вивчення світового досвіду показало, що саме в таких ситуаціях особливо необхідний універсальний План місцевого економічного розвитку міста, який дозволить сформувати механізм стратегічного партнерства, об’єднати зусилля міської влади, підприємців і промисловців, жителів міста та спрямувати їх на подолання існуючих проблем.

            ПМЕР - це кодекс узгоджених, визнаних розумними вимог підприємств до міської адміністрації, це домовленість про ті конкретні, стратегічні для міста дії, що їх міська влада має здійснити на користь бізнесу та жителів. Бізнес, приймаючи участь у розробці Плану має можливість довести пріоритетність галузей, які вони представляють, а отже і розраховувати на створення сприятливих умов для їх розвитку. Жителі міста будуть впевнені, що міська влада контролює ситуацію, знає потреби населення і працює над розв’язанням проблемних питань. Міська адміністрація отримує механізм взаємодії з громадою та бізнесом, механізм зворотного зв’язку, що дозволяє коригувати дії влади і орієнтувати ці дії на користь визначених стратегічних напрямків і цілей.

          Покращення іміджу міста, розвиток галузей з залученням інвестицій, реформи усіх сфер міста дозволить розвинути місто, в першу чергу, економічно. Ми розуміємо, що зростання економічного потенціалу є можливим при наявності найбільш сприятливого інвестиційного клімату. Розуміємо також, що лише завдяки тісній співпраці, узгодженим спільним діям міської влади, бізнесу та жителів міста можливе досягнення цієї мети.

          Ми відкриті до співпраці, готові сприймати будь-які ідеї та пропозиції. Партнерські стосунки і взаєморозуміння між міською адміністрацією, бізнесом та жителями міста надають нам впевненості, що План місцевого економічного розвитку міста буде реалізовано, а Світловодськ стане містом де можливо ефективно працювати і достойно жити!

З повагою,

Міський голова Валентин Козярчук

______________________________________________________________________

ПМЕР м. Світловодськ (укр.) LEDP Svitlovodsk (англ.)