Новини
Світловодська

Понад 600 безробітних мешканців Кіровоградщини зареєструвалися на освітній платформі Courséra

612 безробітних мешканців області зареєструвалися для проходження навчання на освітній платформі Courséra.

Під час карантину Coursera виступила з ініціативою щодо надання безробітним різних країн світу безкоштовного доступу до своїх навчальних програм. Україна стала однією з перших 5-и країн, що має таку можливість.

Зарахування слухачів з числа безробітних громадян на безкоштовне проходження навчання на освітній платформі Courséra, здійснювалося до 31 жовтня 2020 року.

Що таке Courséra? Це глобальна освітня платформа, яка пропонує користувачам в усьому світі доступ до безкоштовних онлайн-курсів від найкращих університетів світу. Це гуманітарні науки, психологія, підприємництво, економіка, ІТ-технології та багато іншого.

До послуг зареєстрованих у державній службі зайнятості безробітних – 4702 онлайн-курси та можливість здобути додаткові знання за 400 спеціалізаціями.

Найпопулярніший формат навчання – курси від 4 до 6 тижнів, які включають відеолекції, тести, обговорення на форумах. Варто зазначити, що це міжнародна освітня платформа, тому навчання проходить, переважно, англійською мовою.

Навчання на платформі для зареєстрованих безробітних – безкоштовне! За умови успішного проходження навчання безробітні безкоштовно отримають відповідні сертифікати.

Пам’ятайте: нові знання – нові можливості!

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості