Новини
Світловодська

ПРОЕКТ ПОРЯДКУ ДЕННОГО п’ятдесят дев’ятої сесії Світловодської міської ради сьомого скликання 18 грудня 2018 року

ПРОЕКТ

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

п’ятдесят дев’ятої  сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

 18 грудня  2018 року 10.00

сесійна зала адмінбудинку 

  1. Депутатські запити.
  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та цивільного захисту.

Доповідає: Самоляк Віктор Андрійович – начальник УЖКГ.

2.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 21 листопада 2017 року №1034 «Про затвердження програми благоустрою м. Світловодська на 2018-2019 роки».

2.2. Про затвердження комплексної програми реконструкції мереж зовнішнього освітлення м. Світловодська на 2019-2020 роки.

2.3. Про затвердження Програми організації громадських робіт у м. Світловодськ на 2019-2020 роки.

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.4. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 05.09.2017 року №933 «Про програму енергоефективності міста Світловодська на 2017-2020 роки».

2.5. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.04.2017р. №792 «Про затвердження Програми «Безпечне місто Світловодськ» на 2017-2020 роки».

2.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 23.01.2018 №1128 «Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста на 2018 рік» в додаток №3.

2.7. Про затвердження програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська на 2019 рік.

Доповідає:  Плахотний Олександр Антонович – депутат Світловодської міської ради.

2.8. Про затвердження Програми фінансової підтримки СМКП «Комбінат комунальних послуг на 2018 рік».

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна - перший заступник міського голови.

2.9.  Про затвердження Програми фінансової підтримки громадських організацій інвалідів та ветеранів міста на 2019-2020 роки.

  1. Фінансові питання.

     Доповідає: Дика Антоніна Станіславівна – в.о. начальника фінансового управління

3.1. Про звіт про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.

3.2. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 23 січня 2018 року №1131 «Про міський бюджет на 2018 рік» (по головному розпоряднику бюджетних коштів управлінню культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради).

3.3.Про бюджет міста Світловодськ на 2019 рік.

  1. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства, освіти, медицини та соціального захисту.

Доповідає:  Котенко Ірина Петрівна – начальник УСЗН.

4.1. Про затвердження Положення управління соціального захисту населення Світловодської міської ради.

Доповідає: Батяшов Сергій Олексійович – головний архітектор міста.

4.2. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 18.06.2013 р. №808 «Про затвердження комплексної схеми розміщення тимчасових споруд м. Світловодську їх архетипу та схему прив’язки тимчасових споруд».

Доповідає: Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.3. Про стан виконання програми економічного і соціального розвитку міста Світловодська за 2017 рік.

4.4. Про затвердження Положення про оренду майна комунальної власності територіальної громади м. Світловодська.

4.5. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території міста Світловодська на 2019 рік.

4.6. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Світловодської міської ради на 2019 рік.

4.7. Про встановлення на території Світловодської міської ради ставок єдиного податку на 2019 рік.

4.8. Про встановлення транспортного податку на 2019 рік.

4.9. Про внесення змін до рішення міської ради від 24.09.2013.р. №873 «Про затвердження Переліку вільних земельних ділянок, які надаються у користування або у власність на земельних торгах».

4.10. Про затвердження плану діяльності Світловодської міської ради з підготовки та перегляду проектів регуляторних актів на 2019 рік.

4.11. Про звіт управління економіки, ресурсів та розвитку міста Світловодської міської ради про підготовку розрахунку тарифу на теплопостачання.

  1. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Дмитренко Марія Іванівна – начальник управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

5.1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Іняткіній Г.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельниї ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Сап’яновій Ю.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Чубчик Н.Т. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Чувашовій Г.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Гагаріна,20.

5.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Городоцька, 23.

5.7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування управлінню освіти виконавчого комітету Світловодської міської ради для будівництва та обслуговування закладу освіти «Центру військово-патріотичного виховання», за адресою: вул. Обсерваторна, 8.

5.8. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Будченко Р.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

5.9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Іванову С.В. для будівництва індивідуального гаражу.

5.10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Несіній Л.С. для будівництва індивідуального гаражу.

5.11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Російської Федерації Зайцевій Ю.О. для будівництва індивідуального гаражу.

5.12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду по пров. Залізничний, 8-а, м. Світловодськ гр. Бойченку Д.Д.

5.13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування комунальному підприємству «Регіональний центр розвитку послуг» Кіровоградської обласної ради для розміщення та експлуатації телекомунікаційної щогли за адресою: м. Світловодськ, на розі вулиць Дружби та Озерна.

5.14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду Кузьменку В.М. для створення ферми по вирощуванню осетрових риб, за адресою: м. Світловодськ, на розі вулиць Дружби та Дмитра Яворницького.

5.15. Про передачу в постійне користування земельних ділянок по вул. Героїв Чорнобиля, 29 та вул. Героїв Чорнобиля, 32, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром».

5.16. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Обсерваторна, 1, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро - Кіровоград».

5.17. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро - Кіровоград».

5.18. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вулиця Вільна, 6, м. Світловодськ, релігійній організації «Кіровоградська місцева релігійна громада «Свідки Єгови».

5.19. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 110, м. Світловодськ, ТОВ «Інтер Конті Сі».

5.20. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв Чорнобиля, 23-б, м. Світловодськ, ПП МТЗ «Молхімпродукт».

5.21. Про припинення права постійного користування земельними ділянками по вул. Городоцька, 93 та вул. Городоцька, 77, м. Світловодськ ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром».

5.22. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Розпутньому В.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.23. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Бойчуку В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Шеховцовій В.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянам України Мірошніченко А.Г., Мірошніченко А.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.26. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянам України Дзугань О.І., Ващенко С.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянці України Ткаченко О.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Трегубову В.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельних ділянок громадянам України Кудрявцевій О.Г., Кудрявцеву Ю.М., Кудрявцеву Д.Ю., Кудрявцевій О.Ю., Кудрявцевій В.Ю. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Третякову В.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.31. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Авраменку Ю.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.32. Про затвердження проекту землеустрою громадянці України Мельник Л.О. щодо відведення земельної ділянки зі зміною цільового призначення з земель для будівництва і обслуговування будівель торгівлі на землі для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.33. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянці України Пахнюк В.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.

5.34. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Гудимі Т.І. для ведення садівництва.

5.35. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Чеботарьову П.І. для будівництва індивідуального гаражу.

5.36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Неклесі М.І. для будівництва індивідуального гаражу.

5.37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Головатому М.Г. для будівництва індивідуального гаражу.

5.38. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Грабенко О.О. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.39. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Лозовицькому Р.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.40. Про передачу в оренду земельної ділянки громадянам Російської Федерації Вереді П.А., Вереді А.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

5.41. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України, 106, м. Світловодськ, ФОП Курятнику А.М.

5.42. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Макаренка, 7-р, м. Світловодськ, ФОП Бершадському В.М.

5.43. Про поновлення договору оренди земельної ділянки за адресою: провулок Залізничний, 8, м. Світловодськ, ПП «СВ Дніпрова хвиля».

5.44. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. М. Грушевського, 12, м. Світловодськ, ФОП Бойчук С.В.

5.45. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Б. Хмельницького , 34, м. Світловодськ, ФОП Кузьміну Є.І.

5.46. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ ТОВ «СЕС Світловодськ» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).

5.47. Про надання дозволу на розроблення Детального плану території земельної ділянки за адресою вул. Заводська (біля заводу ВАТ «Чисті Метали»), м. Світловодськ ТОВ «Астрида Солар» для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (для розміщення наземної фотоелектричної сонячної електростанції).

5.48. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 25.09.2018 №1396 «Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Комарова, 109, м. Світловодськ, ТОВ ТВФ «Профі».

5.49. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Забіяці С.І. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.50. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Гайдук М.М. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.51. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Єременку П.Д. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.52. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Соколу А.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.53. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Зайцеву Є.В. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.54. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Покровській, 1-б, м. Світловодськ гр. Артеменко Н.В.

5.55. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України,39, м. Світловодськ, ФОП Курищенко С.Є.

5.56. Про поновлення договору оренди земельної ділянки по вул. Героїв України,47, м. Світловодськ, ФОП Кутєхову М.В.

5.57. Про передачу в постійне користування земельної ділянки по вул. Городоцькій,77, м. Світловодськ ДП «Завод залізобетонних виробів» ТОВ «Дніпроенергобудпром»

5.58. Про передачу у власність земельної ділянки громадянину України Богаченку В.П. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.59. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Кисельовій О.Ю. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.60. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Міценко А.С. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.61. Про передачу у власність земельної ділянки громадянці України Стрючек Н.Г. для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)

5.62. Про погодження технічної документації із землеустрою, щодо поділу земельної ділянки комунальної власності, за адресою : вул. Героїв Чорнобиля ,38, м. Світловодськ, ПрАТ «Світловодське автотранспортне підприємство 13507»

5.63. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за адресою: провулок Нагірний,3 м. Світловодськ ТОВ «Статус»

5.64. Про передачу в оренду земельної ділянки по вул. Січових Стрільців, 186-Г, м. Світловодськ ТОВ «Техно Девелопмент Систем»

5.65. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Німцю В.Я. для будівництва індивідуального гаражу.

5.66. Про розірвання договору оренди земельної ділянки №523 від 28.05,2008 за адресою вул. Городоцька (Єгорова), біля автостанції, укладеного з ФОП Витяганець В.Г.

5.67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду громадянці Ізраїлю Фройд Каріні Карін Георгіївні для будівництва індивідуального гаражу

5.68. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), за адресою: Лісозаводська, 1,м. Світловодськ ТДВ «Об’єднання Дніпроенергобудпром »

5.69. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину України Рябкову В.В. для ведення садівництва.

5.70. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Павлова, 6-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.71. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: провулок Озерний, 3-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.72. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 4-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.73. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 20-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.74. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 27-Б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.75. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 39-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.76. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 53-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.77. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 60-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.78. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 60-б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.79. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 77-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.80. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 86-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.81. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 94-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.82. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 106-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.83. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: бульвар Дніпровський, 10-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.84. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. бульвар Дніпровський, 20-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.85. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Гетьмана Марка Жмайла, 5-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.86. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вадима Бойка, 2-ж, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.87. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вадима Бойка, 2-з, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.88. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вадима Бойка, 4-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.89. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вадима Бойка, 5-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.90. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вадима Бойка, 27-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.91. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Вільна, 13-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.92. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Богуна, 5-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.93. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Михайла Грушевського, 33-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.94. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Будівельників, 12-в, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.95. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Будіівельників, 20-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.96. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Шевченко, 12-Б, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.97. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Шевченко,18-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.98. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Приморська,38-в, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.99. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Приморська, 62-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.100. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Приморська, 68-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.101. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Лісозаводська, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.102. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Віктора Соколова, біля будинку 1-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.103. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Гагаріна, 18-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.104. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Чорноморівська, 2-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.105. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Чорноморівська, 16-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.106. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Паркова, 1-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.107. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Пам’яті Героїв, біля будинку 1-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.108. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Комарова, 113-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.109. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Козацька, 10-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго»

5.110. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Городоцька, 17-а, м. Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

  1. Організаційні питання.

Доповідає:  Возний Олександр Олександрович – начальник загального відділу.

6.1. Про внесення змін до рішення міської ради від 25 жовтня 2011 року №350 «Про внесення змін до рішення від 24 квітня 2007 року №361 «Про надання офіційного статусу засобам масової інформації».

6.2. Про затвердження Плану місцевого економічного розвитку на 2019-2020 роки.

Доповідає: Шаповал Анатолій Олексійович – депутат міської ради.

6.3. Про повторне голосування за рішення міської ради «Про скасування рішення виконавчого комітету Світловодської міської ради №448 від 27.07.2018 «Про встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у режимі маршрутного таксі».

Доповідає: Молчанов Олександр Олександрович – депутат міської ради.

6.4.Про доручення міському голові.

6.5. Про звернення депутатів Світловодської міської ради сьомого скликання до Президента України, щодо негайного скасування рішення Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення.

Доповідає: Сапянов Юрій Олександрович- секретар міської ради.

 6.6.  Про план роботи Світловодської міської ради на 2019 рік.

Доповідає: Балюк Олена Вікторівна - перший заступник міського голови.

6.7. Про встановлення надбавки за вислугу років міському голові Козярчуку В.В.

7. Різне.

Апарат ради