Новини
Світловодська

Проект ЄС/ПРООН “Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків” (HOUSES)

Проект "Об'єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень" (HOUSES) фінансується ЄС та впроваджується ПРООН в Україні, працює в усіх регіонах України (за виключенням тимчасово окупованих територій) та поновив діяльість у Кіровоградській області. Проект надає підтримку у створенні нових та зміцненні потенціалу існуючих ОСББ, а також інформує населення про переваги впровадження енергоефективних рішень у житловому секторі.

НАША МЕТА - мобілізувати співвлвсників багатоквартирних будинків для підтримки процесу покращення енергоефективності в житлових будинках.

ЩО МИ РОБИМО:

  • Мотивуємо та підтримуємо створення об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ);
  • Крнсультуємо та навчаємо ініціативні групи зі створення ОСББ, ефективного управління ОСББ, ведення бугалтерії, та покращення енергоефективності будинків;
  • Під час оголошення карантину проводимо консультації телефоном, онлайн-тренінги та вебінари.

УЧАСНИКАМИ ПРОЕКТУ МОЖУТЬ БУТИ:

  • Активні громадяни що хочуть створити ОСББ в своєму будинку;
  • ініціативні групи багатоквартирних будинків, які планують створити ОСББ;
  • діючі ОСББ, які потребують допомоги та підтримки у навчанні та консультаціях;
  • житлово-будівельні кооперативи (ЖБК), що мають на меті реорганізувати ОСББ.

Проект тісно співпрацює з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC), з Фондом енергоефективності та іншими програмами та донорами, які підтримують ОСББ тому ОСББ-учасники програми в подальшому зможуть розробити проекти та подати заявку на фінансування до Фонду енергоефективності України.

ЯК ГРОМАДЯНАМ ДОЛУЧИТИСЯ ДО ПРОЕКТУ - зареєструватися на сайті houses.in.ua та зв'язатися з координатором проекту в області: м.т.: 050 479 0260, dmytro.iakymchuk@undp.org

Кіровоградський обласний ресурсний центр сталого розвитку Програми розвитку ООН в Україні