Новини
Світловодська

ПРОТОКОЛ № 18 позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

30 червня 2020 року м. Cвітловодськ      

Головує:  Сапянов Ю.О., в.о.  голови комісії з питань ТЕБ та НС, секретар міської ради

Присутні члени комісії: Балюк О.В., Дмитренко М.І., Соловей Р.М.,  Котенко Ю.М., Кривошея Т.А., , Яременко Н.К., Максюта О.М., Губаєнко А.В., Стрельцов Ю.В., Берест О.О..

Запрошені : головний лікар КНЗ «Центр первинної медико - санітарної допомоги» Шумейко Л.І., ЗМІ 

I. Про дотримання протиепідемічних заходів на території міста для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Доповідає: Сапянов Ю.О., секретар міської ради

Через належне виконання громадянами протиепідемічних заходів Кабінет Міністрів України прийняв рішення про поступове послаблення карантинних заходів. Підрозділи та служби міста працюють ефективно та виявляють порушників чинного законодавства.

Виступили:

Соловей Р.М. , начальник відділу з питань НС та ЦЗН

Кабінет Міністрів України прийняв постанову від 17 червня 2020 року № 500 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України". Сьогодні відбулось позачергове  засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС, на якому визначено , що в Кіровоградській області сприятлива епідемічна ситуація.

Балюк О.В., перший заступник міського голови

Відповідно до вищезазначеної Постанови, є пропозиція змінити режим  роботи управлінню соціального захисту населення з 10.00 до 19.00.

Після обговорення питання,       

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

Керівникам підприємств, установ, організацій

 1. Забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України", постанови Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 392 "Про встановлення карантину, з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів" (із змінами) та дотримання протиепідемічних заходів безпеки у період поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 до стабілізації епідемічної ситуації на території міста.

Термін виконання  - на період карантину

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Дмитренко М.І.)

 1. Обмежити час роботи закладів громадського харчування та закладів розважальної діяльності до 22 години.

3.1. Забезпечити виділення додаткових одиниць транспорту для зменшення навантаження на маршрутний транспорт у часи пікового навантаження.

3.2. Забезпечити здійснення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні торгівлі на агропродовольчих та промислових ринках.

3.3. Здійснювати належний контроль за дотриманням протиепідемічних заходів при здійсненні пасажирських перевезень на території міста.

Термін виконання  - на період карантину

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Дмитренко М.І.),

Світловодському міському управлінню ГУДПСС в області (Кривошея Т.А.), Світловодському ВП ГУНП в області (Гулий А.А.)

 1. Забезпечити проведення регулярних моніторингових перевірок щодо дотримання суб’єктами господарювання встановлених вимог до функціонування в умовах адаптивного карантину, а саме стосовно дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті.

Термін виконання  - на період карантину

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

Світловодському РЛВ ОМУ ДУ «КОЛЦ» МОЗ України (Могильна О.О.),

 Світловодському ВП ГУНП в області

 (Гулий А.А.)

 1. Посилити заходи щодо проведення протиепідемічного розслідування, обстеження та контролю в осередках поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, зокрема стосовно нагляду за особами, які спілкувалися з хворим, роз’єднання контактних осіб, організації екстреної профілактики серед осіб, що ймовірно могли бути інфіковані, організації поточної та заключної дезінфекції в епідемічних осередках, санітарно-просвітницької роботи з населенням.

Термін виконання  - на період карантину

Управлінню соціального захисту населення (Котенко І.П.)

 1. Встановити режим робочого часу для управління з 10 год. 00 хв. до 19 год. 00 хв.

Термін виконання  - на період карантину 

СМКП «Комбінат комунальних послуг» (Шумейко Р.Л.)

 1. Забезпечити роботу вуличного освітлення до 22 год. 30 хв. щоденно.

Термін виконання  - на період карантину

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.)

Світловодському РЛВ ОМУ ДУ «КОЛЦ» МОЗ України (Могильна О.О.)

Світловодському ВП ГУНП в області

(Гулий А.А.)

 1. Провести інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення через засоби масової, соціальної мережі та інші канали інформації щодо важливості дотримання протиепідемічних заходів під час погіршення епідемічної ситуації в місті.

Термін виконання  - на період карантину

Світловодському РЛВ ОМУ ДУ «КОЛЦ» МОЗ України (Могильна О.О.)

 1. Здійснювати моніторинг епідемічної ситуації та наявності в місті ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України, та у разі відповідності епідемічної ситуації ознакам для посилення протиепідемічних заходів готувати відповідні подання на розгляд міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для прийняття рішення щодо посилення протиепідемічних заходів на території міста.

Термін виконання  - невідкладно

Світловодському міському управлінню ГУДПСС в області (Кривошея Т.А.)

 1. Ініціювати створення міської робочої групи в складі працівників Світловодського міського управління ГУ Держпродспоживслужби в області, Світловодського ВП ГУ Національної поліції в області, Світловодського відділення ОМУ ГУ Державної податкової служби в області, управління економіки, ресурсів та розвитку міста та скласти спільні графіки проведення перевірок у місті з метою забезпечення виконання вимог, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2020 року № 500 "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України".

Термін виконання  - невідкладно

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. З метою інформування населення щодо змін в переліку протиепідемічних заходів розмістити необхідні матеріали на офіційному веб-сайті міської ради та інших електронних та друкованих засобах масової інформації.

Термін виконання – 01.07.2020 р. 

 1. Контроль за виконанням даного рішення залишаю за собою.

  Рішення прийнято одноголосно. 

СЛУХАЛИ ІІ:   Про загрозу виникнення надзвичайної ситуації

Доповідач: Сапянов Ю.О., секретар міської ради

На минулому тижні на міському сміттєзвалищі вкотре почалось загоряння сміття. Дим розповсюджується в сторону с.Павлівка та с.Вільного. Є загроза задимлення токсичним димом житлових кварталів сіл та отруєння жителів.

Необхідно провести комплекс заходів та задіяти інженерну техніку для обвалування  території сміттезвалища.

Після обговорення питання,                                                            

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.   

СМКП «Комбінат комунальних послуг» (Шумейко Р.Л.)

 1. Задіяти наявну інженерну техніку для розчистки місць загоряння.

Термін виконання – негайно

 1. Виділити з міського резерву ПММ 100л. бензину А-92 для компенсації витрат палива пожежною технікою  17 ДПРЧ УДСНС України в області.    

 Термін виконання – після ліквідації загоряння 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу з питань НС та ЦЗН Солов’я Р.М.. 

  Рішення прийнято одноголосно. 

В.о.  голови  міської комісії з питань ТЕБ та НС Юрій САПЯНОВ

Відповідальний секретар  міської комісії з питань ТЕБ та НС   Антон ГУБАЄНКО