Новини
Світловодська

Протоколи засідань оперативного штабу з питань ТЕБ та НС

ПРОТОКОЛ № 37

позачергового  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

25  листопада  2020 року м. Світловодськ    

Головує:  голова комісії,  міський голова Маліцький А. І.

Присутні члени комісії: Кореняк В. К., Орлова Ю. В.  Шаповал В.В., Ахтирська К.Ю., Соловей Р.М.,  Кривошея Т.А., Максюта О.М., Степура Т.О., Котенко Ю. М. Стрельцьов Ю .В., Самоляк В. А., Яременко Н. К., Гулий А. А.

СЛУХАЛИ І: Про персональний склад міської комісії з питань ТЕБ та НС
Доповідає :  Степура Т. О. відповідальний секретар міської комісії з питань ТЕБ та НС
У зв’язку з кадровими змінами є необхідність в проведенні уточнення персонального складу міської комісії з питань ТЕБ та НС .
Після обговорення питання,

В И Р І Ш И Л И :

1. Інформацію взяти до відома.

2. Вивести з складу міської комісії з питань ТЕБ та НС:

Сапянова Юрія Олександровича,

Балюк Олену Вікторівну,

Щербину Ірину Володимирівну,

Хмару Дмитра Миколайовича.

3. Ввести до складу міської комісії з питань ТЕБ та НС

Маліцького Андрія Івановича,

Кореняка Василя Клавдійовича,

Орлову Юлію Василівну,

Васіна Анісіма Валентиновича.

4. Контроль за виконання даного рішення покласти на відповідального секретаря міської комісії з питань ТЕБ та НС Степуру Т. О.

Рішення прийнято одноголосно.

СЛУХАЛИ IІ: Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території  міста з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Доповідає: Котенко Ю. М. головний лікар Світловодської  ЦРЛ

Розповів про динаміку поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19. На сьогодні в КНП «Світловодської ЦРЛ» перебуває 34 особи хворих на  пневмонію , з них 4 – хворих на  COVID-19.

У зв’язку з перевантаженістю Олександрійського інфекційного відділення,  лікування проводиться  в місті Світловодську. Переобладнано й перепрофільоване  окреме приміщення дитячого відділення, а дитяче відділення перенесено.
Після обговорення питання,

В И Р І Ш И Л И :

1. Інформацію взяти до відома

2. Продовжити виконання постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641 Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території  із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS – CoV- 2 (зі змінами) .

3. Продовжити обмеження передбачених пунктом 10  постанови КМУ  від 22 липня 2020 року № 641,   в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка до 30 листопада 2020 р.

4. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності забезпечити визначення часу (не менше двох годин) пріоритетного прийому громадян похилого віку та осіб з інвалідністю.

5. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які провадять свою діяльність з торгівлі промисловиими товарами відкоригувати графіки роботи, збільшивши час роботи на одну годину.

6. Встановити початок роботи о 10-й годині або більш пізній час та час пріоритетного обслуговування  з 10-ї до 12-ї години або з більш пізнього часу протягом двох годин громадян похилого віку та осіб з інвалідністю для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

оптова та роздрібна торгівля;

ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

поштова та кур’єрська діяльність;

тимчасове розміщення та організація харчування;

страхова діяльність;

освіта;

надання соціальної допомоги;

мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Ахтирська К. Ю.)

7. Звернутись з листом до керівників підприємств- перевізників, об’єктів торгівлі, директору центрального ринку та СМКП «ККП» , щодо безумовного виконання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 (зі змінами)

Термін виконання – до кінця 25.11.2020 року 


Керівникам підприємств, установ, організацій
8. Продовжити здійснювати контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами) на території міста Світловодська та смт Власівки та забезпечити виконання протиепідемічних заходів.

Термін виконання  - на період карантину

Начальнику організаційного відділу (Риченков О. М. )

Світловодському управлінню ДППС (Кривошея Т. А.)

9. Продовжити проведення роз'яснювальної роботи та широке інформування населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали оповіщення про епідемічну ситуацію щодо поширення COVID-19 та важливості дотримання протиепідемічних заходів. Дотримання суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог в умовах адаптивного карантину, зокрема дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об'єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.

Термін виконання  - на період карантину 

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста  (Ахтирська К. Ю.) Світловодському управлінню ДППС (Кривошея Т. А.)Світловодський відділ поліції УНПУ в області (Гулий А.А.) 

10. Посилити контроль за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами).

 Продовжити здійснювати рейдові перевірки об’єктів торгівлі та громадського харчування, щодо дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

Термін виконання  - на період карантину


11. Контроль за виконанням рішення покласти на голову міської комісії з питань ТЕБ та НС Маліцького А. І. 

Рішення прийнято одноголосно.
СЛУХАЛИ I: Про ситуацію, яка склалася з теплопостачанням в місті
Доповідає: Шаповал В. В. заступник міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва.
Озвучив інформацію по тих будинках де наразі є проблеми з опаленням, причини відсутності опалення та про перелік необхідних інженерних заходів, які потрібні для відновлення теплопостачання . 
Виступив:  Соловей Р. М. начальник  відділу з питань НС та ЦЗН.
Повідомив про те що у нас ситуація наближується до надзвичайної, згідно Державного класифікатора надзвичайних ситуацій припинення теплопостачання в опалювальний період  при температурі від 0 до 8 оС,  у зв’язку з пошкодженням магістральних теплопроводів, обладнання  котелень,  впродовж 48 годин та погіршення нормальний умов життєдіяльності населення від 100 до 1000 осіб впродовж цього часу. Порекомендував створити оперативний штаб з відновлення теплопостачання міста. 

Після обговорення питання,

В И Р І Ш И Л И :            

1. Інформацію взяти до відома

Рекомендувати міськвиконкому
2. Створити оперативний штаб з відновлення теплопостачання в місті .

Термін виконання  - до 26. 11. 2020 року

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р. М. )

3. Провести уточнення спеціальної та інженерної техніки, яка може бути залучена в разі виникнення аварій на теплових мережах.

Термін виконання  - до 26. 11. 2020 року

Світловодському МРВ УДСНС України у

 Кіровоградській області (Стрельцов Ю. В.)
4. Привести в готовність сили цивільного захисту до використання за призначенням.

Термін виконання  - постійно


Рекомедувати СП ТОВ «Світловодськпобут» (Московський С.В.)
Керівникам управляючих компаній з обслуговування житлових будинків,ОСББ
5. Надавати управлінню ЖКГ інформацію щодо підключення будинків до теплопостачання та технічного стану теплових мереж.

Термін виконання – щоденно до 8.30

Рекомедувати СП ТОВ «Світловодськпобут» (Московський С.В.)


6. В стислі терміни організувати роботи по відновленню теплопостачання житлових будинків та інших об’єктів інфраструктури міста

Термін виконання – негайно


7. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва Шаповала В. В.

Рішення прийнято одноголосно.
Голова міської комісії з питань ТЕБ та НС  Андрій  МАЛІЦЬКИЙ
Відповідальний секретар  міської комісії з питань ТЕБ та НС Тетяна СТЕПУРА

__________________________________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 36

позачергового  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

13 листопада 2020 року м.Світловодськ

Головує:  Сапянов Ю.О., в.о.  голови комісії з питань ТЕБ та НС, секретар міської ради

Присутні члени комісії: Щербина І. В., Балюк О. В., Шаповал В.В., Ахтирська К.Ю., Соловей Р.М.,  Кривошея Т.А., Максюта О.М., Степура Т.О., Могильна О. О. Котенко Ю. М. Стрельцьов Ю .В., Самоляк В. А.

Запрошені :, начальник управління молоді та спорту - Брусенцова Н. Є.,  директор спорткомплексу –Лисак В. О.,в.о. нач. управління соціального захисту Дронова І. В., представник Світловодського відділу поліції

СЛУХАЛИ І: Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території міста з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Доповідає : Сапянов Ю.О. в.о.  голови комісії з питань ТЕБ та НС, секретар міської ради.

Постановою КМУ від 11.11.2020  року № 1100   внесені деякі зміни до постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641 Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території  із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом SARS – CoV- 2 . Відмінено встановлення рівнів епідемічної небезпеки (зелений, жовтий, помаранчевий та червоний). Додатково встановлені протиепідемічні обмеження у вихідні дні.

Після обговорення питання,         

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома
 2. На виконання постанови КМУ від 11.11. 2020 року №1100  Про внесення змін до постанови КМУ  від 22 липня 2020 року № 641, додатково забороняється :

- проведення масових (культурних, у тому числі концертів, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних тощо) заходів за участю більш як 20 осіб (у разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 осіб організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менш як 1,5 метра), крім проведення офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників;

-  діяльність кінотеатрів та театрів з наповненістю кінозалів або залів понад 50 відсотків місць у кожному окремому кінозалі або залі;

- діяльність музеїв, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення;

- здійснення регулярних та нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом, зокрема перевезень пасажирів на міських автобусних маршрутах у режимі маршрутного таксі, залізничному транспорті, у міському, приміському, міжміському, внутрішньообласному та міжобласному сполученні, в кількості більшій, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб.

Перевізник несе відповідальність за забезпечення водіїв засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, та здійснює контроль за використанням засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, пасажирами під час перевезення, у тому числі виготовлених самостійно;

- проведення дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) з організацією дозвілля;

- робота після 22-ї та до 7-ї години суб’єктів господарювання з надання послуг громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- розміщення відвідувачів у закладах громадського харчування на відстані меншій, ніж 2 метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками та більш як чотири особи за одним столом (без урахування дітей віком до 18 років), за умови, що відвідувачі заходять до закладу і пересуваються по ньому з вдягненими засобами індивідуального захисту органів дихання, що прикривають ніс і рот (крім часу сидіння за столом для приймання їжі та/або напоїв);

- діяльність суб’єктів господарювання, які обслуговують відвідувачів, в яких:

не нанесено маркування для перебування в черзі з дотриманням дистанції між клієнтами не менш як 1,5 метра;

не забезпечено працівників засобами індивідуального захисту органів дихання (захисні маски або респіратори) та не здійснюється належний контроль за їх використанням;

не забезпечується централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери (урни);

- діяльність закладів, що надають послуги з розміщення (крім готелів, установ і закладів, які надають соціальні послуги, реабілітаційних установ для осіб з інвалідністю та дітей з інвалідністю, а також санаторно-курортних закладів та стаціонарних відділень первинного та складного протезування протезно-ортопедичних підприємств, що належать до сфери управління Міністерства соціальної політики);

- відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

- відвідування закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, спортивної та спеціалізованої мистецької освіти у разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим випадком COVID-19 перебуває більш як 50 відсотків здобувачів освіти та персоналу закладу освіти;

- проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

надання планової медичної допомоги закладам охорони здоров’я національного рівня, що надають третинну (високоспеціалізовану) медичну допомогу, за умови дотримання відповідних санітарних та протиепідемічних заходів;

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей;

- діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, які не забезпечують можливість обмежити кількість відвідувачів у залі з розрахунку 1 особа на 20 кв. метрів приміщення;

 1. Додатково до обмежень, передбачених пунктом 10 постанови КМУ від 22 липня 2020 року № 641,   в період з 00 годин 00 хвилин суботи до 00 годин 00 хвилин понеділка на території України з 14 листопада 2020 р. до 30 листопада 2020 р. забороняється:

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування (барів, ресторанів, кафе тощо), крім діяльності з надання послуг громадського харчування із здійсненням адресної доставки замовлень та замовлень на винос;

- приймання відвідувачів у торговельно-розважальних центрах;

-  приймання відвідувачів в інших закладах розважальної діяльності;

- приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері торговельного і побутового обслуговування населення, крім:

торгівлі продуктами харчування на торговельних площах, не менше 60 відсотків яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, ветеринарними препаратами, кормами;

провадження діяльності з надання фінансових послуг, діяльності фінансових установ і діяльності з інкасації та перевезення валютних цінностей, діяльності операторів поштового зв’язку, а також медичної практики, ветеринарної практики, діяльності автозаправних комплексів (без зон харчування), діяльності з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів;

торговельної діяльності із здійсненням адресної доставки замовлень;

- діяльність закладів культури і проведення культурних масових заходів, крім роботи суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів.

 - приймання відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів.”

 1. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам та організаціям незалежно від форми власності забезпечити визначення часу (не менше двох годин) пріоритетного прийому громадян похилого віку та осіб з інвалідністю;
 2. Встановити початок роботи о 10-й годині або більш пізній час та час пріоритетного обслуговування з 10-ї до 12-ї години або з більш пізнього часу протягом двох годин громадян похилого віку та осіб з інвалідністю для суб’єктів господарювання, які провадять свою діяльність у таких видах економічної діяльності:

оптова та роздрібна торгівля;

ремонт автотранспортних засобів і мотоциклів;

поштова та кур’єрська діяльність;

тимчасове розміщення та організація харчування;

страхова діяльність;

освіта;

надання соціальної допомоги;

мистецтво, спорт, розваги та відпочинок.

 1. Установити початок робочого часу в органах виконавчої влади, інших державних органах, органах місцевого самоврядування о 8-й годині. 

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Ахтирська К. Ю.)

 1. Звернутись з листом до керівників підприємств- перевізників, об’єктів торгівлі, директору центрального ринку та СМКП «ККП» , щодо безумовного виконання вимог постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 (зі змінами)

Термін виконання – до кінця 13.11.2020 року 

Начальнику управління молоді та спорту (Брусенцова Н.Є.)

 1. При організації спортивних заходів керуватись вимогами постанови КМУ від 22.07.2020 року № 641 (зі змінами)

Термін виконання  - на період карантину

Керівникам підприємств, установ, організацій 

 1. Продовжити здійснювати контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами) на території міста Світловодська та смт Власівки та забезпечити виконання протиепідемічних заходів.

            Термін виконання  - на період карантину 

Начальнику організаційного відділу (Риченков О. М. )

Світловодському управлінню ДППС (Кривошея Т. А.)

 1. Продовжити проведення роз'яснювальної роботи та широке інформування населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали оповіщення про епідемічну ситуацію щодо поширення COVID-19 та важливості дотримання протиепідемічних заходів. Дотримання суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог в умовах адаптивного карантину, зокрема дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об'єктах торгівлі продовольчими танепродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.

Термін виконання  - на період карантину

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста  (Ахтирська К. Ю.)

Світловодському управлінню ДППС (Кривошея Т. А.)

Світловодський відділ поліції УНПУ в області (Гулий А.А.)

11. Посилити контроль за виконанням обмежень, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами).

 Продовжити здійснювати рейдові перевірки об’єктів торгівлі та громадського харчування, щодо дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

Термін виконання  - на період карантину 

 1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови   Балюк О.В.

Рішення прийнято одноголосно.

В.о.  голови  міської комісії з питань ТЕБ та НС  Юрій САПЯНОВ

Відповідальний секретар  міської комісії з питань ТЕБ та НС  Тетяна СТЕПУРА

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 34

позачергового  засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

02 листопада   2020 року м. Світловодськ 

Головує:  Сапянов Ю.О., в.о.  голови комісії з питань ТЕБ та НС, секретар міської ради

Присутні члени комісії: Щербина І. В.,  Шаповал В.В., Ахтирська К.Ю., Соловей Р.М.,  Кривошея Т.А., Максюта О.М., Степура Т.О., Берест О.О.,  Балюк О. В., Яременко Н.К.Котенко Ю. М., Гулий А. А.,  Могильна О. О.

Запрошені : в.о. начальника управління освіти – Добролевський С. А., начальник управління молоді та спорту Брусенцова Н. Є., директор спорткомплексу – Лисак В. О., начальник юридичного відділу – Санжара Б. Д. 

СЛУХАЛИ І: Про посилення контролю за дотриманням протиепідемічних заходів на території міста з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Доповідає : Сапянов Ю.О. в.о.  голови комісії з питань ТЕБ та НС, секретар міської ради

Динаміка захворюваності на гостру респіраторної хвороби COVID-19 у місті з кожним днем зростає, станом на сьогодні підтверджено 65 випадків захворювання.  На минулому засіданні  міська комісія ТЕБ та НС рекомендувала у зв’язку з підвищенням захворюваності на COVID-19 в місті Світловодськ, перевести заклади загальної середньої освіти на дистанційну форму навчання з 02.11.2020 р. до 16.11.2020 р. За результатами моніторингу по закладах освіти, в залежності від рівня захворювання та температурного режиму на наступному засіданні комісії будуть переглядатися рекомендації щодо організації навчального процесу.

Рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС від 30.10.2020р. на всій території Кіровоградської області встановлений "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Виступили: Соловей Р. М.,  Добролевський С. А., Щербина І. В., Могильна О.О.,       Гулий А.А., Степура Т. О.

            Після обговорення питання,         

В И Р І Ш И Л И :

 1. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), на підставі оцінки протиепідемічних показників та відповідно до протокольного рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 30 жовтня 2020 року № 40 на всій території Кіровоградської області з 00 години 00 хвилин 02 листопада 2020 року встановлений "помаранчевий" рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.
 1. На території міста Світловодська та смт Власівки додатково до протиепідемічних обмежень, встановлених для "зеленого" та "жовтого" рівня епідемічної небезпеки, при "помаранчевому" рівні епідемічної небезпеки, з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами), забороняється:
 • діяльність закладів, що надають послуги з розміщення, крім готелів;

          Термін виконання  -  на період карантину

2) відвідування закладів освіти здобувачами освіти групами кількістю більш як 20 осіб, крім закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної та спеціалізованої мистецької освіти;

          Термін виконання  -  на період карантину

3) проведення закладами охорони здоров’я планових заходів з госпіталізації, крім:

надання медичної допомоги внаслідок ускладненого перебігу вагітності та пологів;

надання медичної допомоги вагітним, роділлям, породіллям, новонародженим;

надання медичної допомоги у спеціалізованих відділеннях закладів охорони здоров’я пацієнтам з онкологічними захворюваннями;

надання паліативної медичної допомоги у стаціонарних умовах;

проведення інших невідкладних і термінових заходів з госпіталізації, якщо внаслідок їх перенесення (відтермінування) існує значний ризик для життя або здоров’я людей.

Пацієнти, яким надається медична допомога у зв’язку з проведенням планових заходів з госпіталізації, підлягають тестуванню на COVID-19 відповідно до стандартів Міністерства охорони здоров’я;

          Термін виконання  -  на період карантину

4) діяльність спортивних залів, фітнес-центрів, крім спортивних залів, фітнес-центрів, які здійснюють приймання відвідувачів не більше однієї особи на 10 кв. метрів приміщення;

          Термін виконання  -  на період карантину

5) приймання відвідувачів закладами торговельного (у тому числі в магазинах, що розташовані у торговельно-розважальних центрах) і побутового обслуговування населення, крім випадків забезпечення перебування у приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі;

Термін виконання  -  на період карантину

6) діяльність з надання послуг громадського харчування, крім випадків приймання відвідувачів із забезпеченням наповненості не більш як на 50 відсотків посадкових місць у приміщенні закладу.

На вході до передбачених цим пунктом закладів, місць проведення заходу, де встановлено обмеження щодо максимальної кількості осіб залежно від площі, розміщуються інформаційні матеріали із зазначенням можливої максимальної кількості відвідувачів.

Організатор заходу, власник закладу, який приймає відвідувачів, зобов’язаний контролювати їх кількість та обмежити доступ у разі перевищення допустимої кількості відвідувачів.

Термін виконання  -  на період карантину

 1. Тимчасово забороняється проведення шляхом перенесення (відтермінування) спортивних, культурних, соціальних, релігійних, розважальних і рекламних заходів на інший період більш сприятливий для проведення без загрози поширення захворювань, спричинених коронавірусом, та до особливого рішення.

Термін виконання  -  на період карантину 

Керівникам підприємств, установ, організацій 

 1. Продовжити здійснювати контроль за дотриманням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами, внесеними постановами Кабінету Міністрів України від 12 серпня 2020 року № 712, 27 серпня 2020 року № 757, 26 серпня 2020 року № 760, 02 вересня 2020 року № 791, 09 вересня 2020 року № 825, 14 вересня 2020 року № 846, 16 вересня 2020 року № 848, 28 вересня 2020 року № 888 та 13 жовтня 2020 року № 956), на території міста Світловодська та смт Власівки та забезпечити виконання протиепідемічних заходів, передбачених "помаранчевим" рівнем епідемічної небезпеки.

Начальнику організаційного відділу (Риченков О. М.)

Світловодському управлінню ДППС (Кривошея Т. А.)

 1. Продовжити проведення роз'яснювальної роботи та широке інформування населення через засоби масової інформації, соціальні мережі та інші канали оповіщення про епідемічну ситуацію щодо поширення COVID-19 та важливості дотримання протиепідемічних заходів. Дотримання суб'єктами господарювання встановлених санітарно-епідемічних вимог в умовах адаптивного карантину, зокрема дотримання режиму носіння захисних масок, соціальної дистанції та здійснення визначених заходів дезінфекції в закладах громадського харчування, на об'єктах торгівлі продовольчими танепродовольчими товарами, ринках, у громадському транспорті тощо.

  Термін виконання  - на період карантину 

  Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста  (Ахтирська К. Ю.)

  Світловодському управлінню ДППС (Кривошея Т. А.)

  Світловодський відділ поліції УНПУ в області (Гулий А.А.)

 1. Посилити контроль за виконанням обмежень, передбачених для "помаранчевого" рівня епідемічної небезпеки з метою забезпечення суб’єктами господарювання встановлених протиепідемічних норм, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 року № 641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами). Продовжити здійснювати рейдові перевірки об’єктів торгівлі та громадського харчування, щодо дотримання встановлених протиепідемічних заходів.

Термін виконання  - на період карантину

Світловодському управління ДППС    (Кривошея Т.А.)

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.)

КНП «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.)

Світловодському лабораторному відділенню (Могильна О.О.)

 1. Продовжити здійснювати моніторинг епідемічної ситуації та наявності в місті ознак для посилення протиепідемічних заходів відповідно до відомостей, опублікованих на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України, та у разі відповідності епідемічної ситуації ознакам для посилення протиепідемічних заходів готувати відповідні подання на розгляд міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій для прийняття рішення щодо посилення протиепідемічних заходів на території міста.

          Термін виконання  -  на період карантину 

Головному лікарю КНП «Свіловодська ЦРЛ» (Котенко Ю. М.)

Головному лікарю КНП «ЦПМСД СМР» (Шумейко Л. І.)   

 1. Надати свої пропозиції щодо формування  медичних бригад (лікар (інфекціоніст, терапевт, анестезіолог), 2-3 медичні сестри, 2-3 працівники санітарного обслуговуючого персоналу) з резервними варіантами для підсилення кадрового резерву для лікування хворих на гостру респіраторну хворобу COVID-19 у медичних закладах першої хвилі і розпочати підготовчу роботу по формуванню відповідних договорів між лікарнями. 

Термін виконання  -  до 16 листопада 2020 року

 1. Наступне засідання міської комісії з питань ТЕБ та НС провести - 05.11.2020 року
 1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Балюк О.В.

Рішення прийнято одноголосно.

В.о.  голови  міської комісії з питань ТЕБ та НС Юрій САПЯНОВ

Відповідальний секретар  міської комісії з питань ТЕБ та НС Тетяна СТЕПУРА 

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 10

засідання  штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру 

23 квітня  2020 р.                                                                                 м. Світловодськ

Головує: Сапянов Ю.О., керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Присутні: члени штабу Балюк О.В. Соловей Р.М., Кривошея Т.А., Дмитренко М.І., Санжара Б.Д., Самоляк В.А. Яременко Н,К., Губаєнко А.В., Берест О.О., Гулий А.А., Шумейко Л.І.

Запрошені:  Помазан М.М.,ЗМІ

Слухали: Сапянова О.Ю.

Виконавчим комітетом Світловодської міської ради 23 квітня 2020 року отримано розпорядження керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) « Щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби  (COVID-19) в поминальні дні» від 21.04.20р. № 17. Необхідно спланувати ряд заходів щодо карантинних обмежень в поминальні дні.

Також отримано постанову Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року № 291 про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України до від 11 березня 2020 р. № 211 « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) цією постановою карантинні заходи продовжені до 11 травня 2020р.

Дмитренко М.І.

Рух транспортних засобів для перевезення пасажирів потрібно заборонити на (поминальні) вихідні дні починаючи з 06.00 25.04.20р. по 06.00 27.04.20р., а також пропонувати Світловодському ВП ГУНП України в області вжити заходів щодо заборони в’їзду до кладовищ.

Гулий А.А.

Світловодським ВП ГУНП України в області продовжуються заходи на період карантинних обмежень.

Потрібно додатково проінформувати населення міста про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення карантинних обмежень та проходження обсервації осіб, прибувших  із за кордону.

Балюк О.В.

Відповідно до рішення наради під головуванням голови Кіровоградської ОДА, робота ринків заборонена до особливого розпорядження. 

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.)

 1. Підготувати проект розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) в поминальні дні та продовження карантинних обмежень до 11 травня 2020р.

Термін виконання – 23.04.2020 р.

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Дмитренко М.І.)

 1. Довести до керівників підприємств-перевізників розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації про обмежувальні протиепідемічні заходи в поминальні дні.

Термін виконання – 24.04.2020 р.

СМКП «Комбінат комунальних послуг» (Вороний І.П.)

 1. Обмежити освітленням вулиць міста вранці та ввечері на 1 годину.

Термін виконання –  на час загрозливого періоду

Світловодському ВП ГУНП України в області (Гулий А.А.)

 1. Забезпечити охорону громадського (публічного) порядку під час проведення поминальних днів.

Термін виконання –  на час загрозливого періоду

Керівникам підприємств, установ

 та організацій всіх форм власності, приватним підприємцям

 1. Неухильно дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211« Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2» (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року № 291 « Про зміни , які вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211»).

Термін виконання – на час загрозливого періоду

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Через засоби масової інформації та офіційний сайт Світловодської міської ради проінформувати населення міста щодо утримання від участі в поминальних днях на період карантинних обмежень та змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2» (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.04.2020 року № 291 « Про зміни , які вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211»). 

  Термін виконання – до 23.04.2020 р.

Начальник штабу  Олена БАЛЮК

Секретар штабу    Антон ГУБАЕНКО

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ №9

засідання  штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

 16 квітня  2020 р.                                                                                 м. Світловодськ

Головує: Сапянов Ю.О., керівник робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації

Присутні: Балюк О.В.члени штабу Соловей Р.М., Кривошея Т.А., Дмитренко М.І., Санжара Б.Д., Самоляк В.А. Яременко Н,К., Губаєнко А.В.

Запрошені:  Шевченко Д.Ю., Чічік А.М, Щербатко М.В.,Іванютенко Ю.М.

Слухали: Сапянова О.Ю.

Виконавчим комітетом Світловодської міської ради 16 квітня 2020 року отримано розпорядження керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) «Про недопущення поширення коронавірусної хвороби  (COVID-19)  у великодні заходи» від 13.04.20р. № 12 та «Про протидії ощиренню корона вірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі від 14.04.20р. №14.

   Запропоновані заходи вказані в  розпорядженнях керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації повинні виконуватися без виключення.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.)

 1. Підготувати проект розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації «Про протидії пощиренню корона вірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі». 

Термін виконання – 16.04.2020 р.

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Дмитренко М.І.),

майстру дільниці по обслуговуванню об’єктів торгівлі СМКП «Комбінат комунальних послуг» (Іванютенко Ю.М.)

 1. Довести розпорядження керівника робіт з ліквідації надзвичайної ситуації «Про протидії ощиренню корона вірусної хвороби (COVID-19) в місцях торгівлі» до відповідальних осіб.

Термін виконання – 16.04.2020 р.

Світловодському ВП ГУНП України в області (Гулий А.А.)

 1. Забезпечити охорону громадського (публічного) порядку на ринках та в місцях роздрібної торгівлі.

Термін виконання –  на час загрозливого періоду

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Через засоби масової інформації та офіційний сайт Світловодської міської ради проінформувати населення міста щодо утримання від участі в масових богослужіннях на період карантинних обмежень.

5.1. Підготувати проект звернення до  керівників релігійних конфесій  міста щодо утримання від проведення масових богослужінь під час святкування Великодня та ознайомити їх під підпис з розпорядженням керівника робіт з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня, пов’язаної із поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19) «Про недопущення поширення коронавірусної хвороби  (COVID-19)  у великодні заходи» від 13.04.20р. № 12 та рішенням штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру від 16.04.20р. №9.

  Термін виконання – до 16.04.2020 р.

Начальник штабу Олена БАЛЮК

Секретар штабу Антон ГУБАЕНКО

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 7

засідання  штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру 

14 квітня 2020 р.                                                                                                м. Світловодськ

Присутні: члени штабу Соловей Р.М., Шумейко Л.І., Кривошея Т.А., Могильна О.О., Дмитренко М.І., Санжара Б.Д., Самоляк В.А. Яременко Н,К., Губаєнко А.В.

Запрошені:  Шевченко Д.Ю., Помазан М.М..

Слухали: Балюк О.В.

Станом на 14 квітня 2020 року виявлено підозра у одного пацієнта (сімейний лікар ФОП Яковенко Є.П.) на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2», швидкий тест дав позитивний результат. Відібрано лабораторні зразки і направлено до вірусологічної лабораторії ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» МОЗ України. Очікуємо результатів аналізів.

В разі виявлення осіб, які здійснюють перетин державного кордону, вони будуть направлятися до місць обсервації, а саме : Знам’янська обласна больноологічна лікарня та готель «Турист» м.Кропивницький.

Могильна О.О.

При виявлені хворого на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2», медичні установи повинні надавати до Світловодського районного лабораторного відділення ОМУ ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» МОЗ України первинну облікову документацію 058/о (екстрене повідомлення про інфіковане захворювання) та копію тимчасової форми за формою ВОЗ.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

ФОП Яковенко Є.П.

 1. Організувати відбір лабораторних зразків у пацієнта, в якого виявлено підозру на гостру респіраторну хворобу COVID-19 і направити їх до вірусологічної лабораторії ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» МОЗ України. 

Термін виконання – до 14.04.2020 р. 

Світловодському РЛВ (Могильна О.О.)

 1. Провести дезінфекцію приміщення, де перебував пацієнт, в якого виявлено підозру на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2».

Термін виконання – до 15.04.2020 р.

ФОП Яковенко Є.П.,

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

Світловодському РЛВ (Могильна О.О.)

 1. Визначити коло осіб, які контактували з імовірним інфікованим на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2» та організувати відбір лабораторних зразків і направлення до вірусологічної лабораторії ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» МОЗ України.

Термін виконання – до 15.04.2020 р.

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

ФОП Яковенко Є.П.,

ФОП Сергєєв С.О.

 1. Надавати Світловодському районному лабораторному відділенню ОМУ ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» МОЗ України, первинну облікову документацію 058/о (екстрене повідомлення про інфіковане захворювання) та копію тимчасової форми за формою ВОЗ в термін не більше 2-х годин.

Термін виконання –  на час загрозливого періоду

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Через засоби масової інформації та офіційний сайт Світловодської міської ради проінформувати населення міста про місця обсервації для осіб, які здійснюють перетин державного кордону та діючі телефони гарячої лінії.

6.1. Підготувати проект звернення до  релігійних конфесій  міста щодо утримання від проведення масових богослужінь під час святкування Великодня.

Термін виконання – до 15.04.2020 р.

Начальник штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру    Олена БАЛЮК

Секретар штабу  Антон ГУБАЕНКО

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 6

засідання  штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру 

13 квітня 2020 р.                                                                                                м. Світловодськ

Головує: начальник штабу  Балюк О.В.,

Присутні: члени штабу Соловей Р.М., Шумейко Л.І., Кривошея Т.А., Могильна О.О., Берест О.О., Дмитренко М.І., Санжара Б.Д., Самоляк В.А. Брусенцева Н.Є, Дика А.С.

Запрошені: сімейний лікарі ФОП Яковенко Є.П. та Сергєєв С.О., Шевченко Д.Ю., Помазан М.М..

Слухали: Балюк О.В.

Продовжуються виконуватись заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. Згідно затвердженого графіку проводиться дезінфекція вулиць та зупинок громадського транспорту. Силами управляючих компаній та ОСББ проводиться дезінфекція під’їздів житлових будинків.

08 квітня 2020 року вийшла  постанова Кабінету Міністрів України № 262 про внесення змін до постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2». В ній прописані деякі додаткові обмеження у зв’язку з розповсюдженням  COVID-19.

На жаль, на сьогоднішній день  в аптечній мережі наявність медичних масок та деззасобів не достатньо.

Кривошея Т.А.

10.04.2020 р. було обстежено три приміщення на відповідність санітарним вимогам, як місця  для тимчасового перебування хворих, у яких виявлена підозра на COVID-19. Два приміщення (дитяче відділенні ЦРЛ та Спортивний комплекс) відповідають вимогам та можуть бути використані для тимчасового перебування хворих.

Помазан М.М.

На сьогодні до ЦРЛ поступив ще один   хворий на пневмонію, тест на корона вірус дав негативний результат. Всього перебувають на лікуванні від пневмонії троє хворих з позитивною динамікою одужання.

Шумейко Л.І.

На контролі залишаються 13 жителів , які повернулись із-за кордону. Проводяться їх тестування та нагляд. Тести на корона вірус негативні.

Яковенко Є.П.

Був один випадок підозри на захворювання COVID-19, але тест не підтвердив наявність корона вірусу. Зараз ця людина знаходиться на самоізоляції. За словами директора департаменту охорони здоров’я Кіровоградської ОДА на території міста працює одна мобільна бригада від Центру ПМД , яка проводить тестування на корона вірус.

 Сергєєв С.О.

Під спостереженням знаходяться двоє хворих на ГРВІ. Проблематичним питанням залишається забезпечення лікарів засобами індивідуального захисту.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

Світловодському РЛВ (Могильна О.О.),

ФОП Яковенко Є.П.,

ФОП Сергєєв С.О.

 1. Попередити громадян, які прибули із-за кордону або спілкувались з підозрюваними на захворювання COVID-19, про їх двотижневу самоізоляцію.

2.1 Організувати взаємодію та моніторинг санітарно-епідеміологічної ситуації на території міста.

Термін виконання – негайно, в подальшому до кінця загрозливого періоду

СМКП «Комбінат комунальних послуг» (Плахотний О.А.)

разом з управлінням ЖКГ (Самоляк В.А.)

 1. Продовжити вологе прибирання доріг міста з застосуванням дезінфікуючого розчину на основі гіпохлориду натрію та мийку зупинок громадського транспорту з гідно затвердженого графіку.

Термін виконання – згідно графіку

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

Управлінню ЖКГ (Самоляк В.А.)

 1. Вивчити питання щодо порядку поховання померлих від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2, та матеріального забезпечення заходів.

Термін виконання – до 14.04.2020 р.

Керівникам підприємств, установ

 та організацій всіх форм власності, приватним підприємцям

 1. Неухильно дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211« Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2» (зі мінами).

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Через засоби масової інформації та офіційний сайт Світловодської міської ради проінформувати населення щодо змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211« Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2» (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 08.04.2020 року № 262 «Про зміни, які вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211»).

Термін виконання – до 13.04.2020 р.

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста

(Дмитренко М.І.)

 разом з Світловодським МВ поліції ГУ НП України в області

 (Гулий А.А.)

 1. Продовжити роботу щодо усунення недоліків в організації торгівлі в період карантину.

7.1 Продовжити моніторинг додержання правил торгівлі підприємствами торгівлі та дільниці з обслуговування населення (ринку), заборони стихійної торгівлі.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.)

 1. Забезпечити проведення робіт по дезінфікації доріг міста дезінфікуючим засобом гіпохлорид натрію.

Термін виконання – за потребою

 1. Засідання штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру проводити планово щопонеділка о 9.00, в разі необхідності – негайно.

Начальник штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної  ситуації природного характеру  О.Балюк

Протокол вів    Р.Соловей 

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 5

засідання  штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру 

09 квітня 2020 р.                                                                                                м. Світловодськ 

Головує: Балюк О.В. начальник штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

Присутні:, члени штабу Соловей Р.М.,  Кривошея Т.А.,  Берест О.О., Дмитренко М.І., Губаєнко А.В., Самоляк В.А.,  Шумейко Л.І.,  Могильна О.О.

Запрошені: Помазан М.М., Дика А.С.

Слухали: Балюк О.В. -  начальника штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

Кіровоградською ОДА надано запит щодо місць тимчасового розміщення осіб, у яких виявлена підозра захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричиненої коронавірусом  2019-nCov.

Потребує вирішенню питання щодо поховання померлих від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov.

Заплановані заходи щодо запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov проводяться. 

Доповідає: Помазан М.М. – завідуюча поліклінікою КНП «Світловодська ЦРЛ»

Станом на 09.04.20р. в інфекційному відділенні перебуває 2 пацієнта з захворюванням на пневмонію. Результати аналізів на корона вірус у 2-х пацієнтів  негативні.

Доповідає: Шумейко Л.І.- головний лікар КНЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

 На даний час на ізоляції знаходиться 6 осіб. Спалахів на гостру респіраторну хворобу, спричиненої коронавірусом  2019-nCov не має.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

 17-й ДПРЧ УДСНС в області (Берест О.О.),

управлінню ЖКГ (Самоляк В.А.)

СМКП «Комбінат комунальних послуг»

 1. Відпрацювати питання щодо поховання померлих від гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCov.

2.1. Розробити та надати на затвердження алгоритм дій при похованні померлих та організації дезінфікації транспортних засобів та засобів індивідуального захисту.

Термін виконання  –  13.04.2020р.

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Дмитренко М.І.),

юридичному відділу (Санжара Б.Д.)

 1. Опрацювати звернення керівників підприємств - перевізників щодо надання фінансової допомоги підприємствам та надати свої пропозиції на наступне засідання штабу.

Термін виконання – 13.04.2020р.

Управлінню економіки, ресурсів та розвитку міста (Дмитренко М.І.),

юридичному відділу (Санжара Б.Д.),

 відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.)

 1. Опрацювати перелік підприємств, що є критично важливими для забезпечення життєдіяльності міста в умовах розповсюдження короно вірусної інфекції.

Термін виконання – 13.04.2020р.

Світловодському міському управлінню Держпродспоживслужби

 (Кривошея Т.А.),

відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.),

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

управлінню молоді та спорту (Брусенцева Н.Є.)

 1. Провести роботу щодо визначення приміщень для тимчасового розміщення осіб, у яких виявлена підозра захворювання на гостру респіраторну хворобу, спричиненої коронавірусом 2019-nCov та провести їх обстеження. 

Термін виконання – 10.04.20р. 

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. 6. Звернутись через засоби масової інформації до релігійних конфесій та  населення міста з інформацією щодо утримання від проведення масових богослужінь на період карантинних обмежень.

Термін виконання  -  10.04.2020 р.

Начальник штабу                                                                                                Олена БАЛЮК

Секретар штабу                                                                                              Антон ГУБАЕНКО

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 4

засідання  штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

07 квітня 2020 р.                                                                                 м. Світловодськ 

Головує: Балюк О.В. начальник штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

Присутні:, члени штабу Соловей Р.М.,  Кривошея Т.А.,  Берест О.О., Дмитренко М.І., Губаєнко А.В., Самоляк В.А., Гулий А.А., Шумейко Л.І., Котенко Ю.М., Могильна О.О., ЗМІ

Слухали: Балюк О.В. -  начальника штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру

Питання  щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції потребує особливої уваги. Заплановані заходи щодо запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov проводяться.

В місті  організовано роботу з дезінфекції житлових будинків, транспортних засобів, вулиць та зупинок міста.

Доповідає: Котенко Ю.М.- головний лікар КНП «Світловодська ЦРЛ»

Станом на 07.04.20р. в інфекційному відділенні перебуває 3 пацієнта з захворюванням на пневмонію. У 2-х пацієнтів є підозра у захворюванні на корона вірусну хворобу, їм зроблено тестування та  відібрано лабораторні зразки і направлено до вірусологічної лабораторії ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» МОЗ України. Очікуємо результатів аналізів.

Доповідає: Шумейко Л.І.- головний лікар КНЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги»

     До місць проживання пацієнтів направлені медичні бригади, які провели тестування громадян, які спілкувалися з підозрюваними. Результати тестів негативні. Організовано спостереження за цими особами.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.)

 1. Відпрацювати питання надання Світловодському районному лабораторному відділенню ОМУ ДУ «Кіровоградський обласний лабораторний центр» МОЗ України, первинної облікової документації 058/о (екстреного повідомлення про інфіковане захворювання) та копію тимчасової форми за формою ВОЗ.

Термін виконання –  негайно

Керівникам підприємств, установ

 та організацій всіх форм власності,

які відносяться до об’єктів критичної інфраструктури

 1. При необхідності своїм рішенням видавати спеціальні перепустки працівникам, які проводять невідкладні роботи в період карантинних заходів.

Термін виконання – на час карантину

Начальник штабу з ліквідації

медико-біологічної надзвичайної

ситуації природного характеру  Олена БАЛЮК

Секретар штабу Антон ГУБАЕНКО

______________________________________________________________

 

ПРОТОКОЛ №3

засідання  штабу з ліквідації медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру 

06 квітня  2020 р.                                                                                 м. Світловодськ

Головує: начальник штабу  Балюк О.В.,

Присутні: члени штабу Соловей Р.М., Котенко Ю.М., Шумейко Л.І., Кривошея Т.А., Могильна О.О., Берест О.О., Гулий А.А., Дмитренко М.І., Санжара Б.Д., Самоляк В.А., Котенко Ю.М., Яременко Н.К.

Слухали: Балюк О.В.

02 квітня 2020 року вийшла постанова Кабінету Міністрів України № 255 про внесення змін до постанови КМУ від 11.03.2020 року № 211 « Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2». В ній прописані деякі додаткові обмеження у зв’язку з розповсюдженням  COVID-19.

На жаль, на сьогоднішній день  в аптечній мережі наявність медичних масок та деззасобів не достатньо.

Котенко Ю.М.

На сьогодні виявлено двох хворих , до яких є підозра у захворюванні на корона вірусну хворобу. Зразки аналізів відправлені до обласної лікарні для підтвердження або спростування наявності корона вірусу. Хворі знаходяться в інфекційному відділенні Світловодської ЦРЛ під наглядом лікарів.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

Світловодському РЛВ (Могильна О.О.),

 1. Провести роботу щодо виявлення кола громадян, які спілкувались з підозрюваними на захворювання COVID-19 та організувати їх тестування щодо виявлення антитіл на коронавірус.

2.1 Попередити громадян, які спілкувались з підозрюваними на захворювання COVID-19, про їх двотижневу самоізоляцію.

Термін виконання – негайно

СМКП «Комбінат комунальних послуг» (Плахотний О.А.)

разом з управлінням ЖКГ (Самоляк В.А.)

 1. Продовжити вологе прибирання доріг міста з застосуванням дезінфікуючого розчину на основі гіпохлориду натрію та мийку зупинок громадського транспорту з гідно затвердженого графіку.

Термін виконання – згідно графіку

Юридичному відділу (Санжара Б.Д.)

 1. Вивчити питання щодо визначення на території міста об’єктів критичної інфраструктури та надати пропозиції щодо формування переліку таких об’єктів.

Термін виконання – до 09.04.2020 р.

Керівникам підприємств, установ

 та організацій всіх форм власності, приватним підприємцям

 1. Неухильно дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211« Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2» (зі мінами).

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Через засоби масової інформації та офіційний сайт Світловодської міської ради проінформувати населення щодо змін до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211« Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS –CoV-2» (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 02.04.2020 року № 255 « Про зміни , які вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211».

Термін виконання – до 07.04.2020 р.

Начальник штабу з ліквідації

медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру   О.Балюк

Протокол вів  Р.Соловей

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 11

позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

“ 26” березня  2020 року                                                                                   м. Світловодськ 

Головує: Сапянов Ю.О. в.о. голови міської комісії ТЕБ та НС, секретар міської ради

Присутні: члени комісії Балюк О.В., Соловей Р.М., Самоляк В.А., Берест О.О.,  Губаєнко А.В.,  Дмитренко М.І., Кривошея Т.А., Котенко Ю.М., Максюта О.М.

Запрошені: ЗМІ. 

СЛУХАЛИ І: Про переведення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у режим надзвичайної ситуації та вжиття додаткових протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19. 

Доповідає: Сапянов Ю.О., секретар міської ради

Виконавчим комітетом Світловодської міської ради опрацьовується  питання визначення приміщень для ізоляції хворих та закупівлі дезінфікуючих засобів від гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої корона вірусом. Отримано протокол обласної комісії з питань ТЕБ та НС №10 від 26.03.20р.

Існує необхідність придбання паливо мастильних матеріалів для поповнення міського резерву ПММ. Тримається на контролі дезінфекційна обробка громадського транспорту.

Є потреба в використанні міського резервного фонду.

Після обговорення питання,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.
 2. Епідемічну ситуацію на території міста, спричинену коронавірусом 2019-nСoV, згідно з класифікаційними ознаками надзвичайних ситуацій, затверджених наказом МВС України від 06 серпня 2018 року № 658, з урахуванням підпункту 1 пункту 4 Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 року № 368, відповідно до Державного класифікатора надзвичайних ситуацій (ДК 019:2010), затвердженого наказом Держстандарту України від 09 жовтня 2010 року № 417, кваліфікувати, як надзвичайна ситуація державного рівня природного характеру (код 20711 – надзвичайна ситуація пов’язана з екзотичним та особливо небезпечним інфекційним захворюванням людей).
 3. Відповідно до статті 75 Кодексу цивільного захисту України та з метою забезпечення управління невідкладними заходами під час виникнення надзвичайної ситуації призначити керівником робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації – секретаря міської ради САПЯНОВА Юрія Олександровича.
 4. В разі виявлення на території міста Світловодська та смт. Власівка захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19, спричиненої корона вірусом, керівнику робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації своїм розпорядженням призначити штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.)

 1. Підготувати проект розпорядження секретаря міської ради про переведення міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у режим надзвичайної ситуації та продовження карантину до 24.04.20р.

5.1. З метою забезпечення виконання робіт щодо запобігання поширенню корона вірусу організувати придбання пально-мастильних матеріалів для поповнення міського резерву ПММ в кількості бензин А-92 500л., дизельне паливо 500л.

Термін виконання  - до кінця 27.03.20р.

Керівникам комунальних підприємств, ОСББ,управляючих компаній

 1. Забезпечити проведення дезінфекційних заходів у жилих, виробничих, навчальних, санітарно-побутових та інших приміщеннях, будівлях і спорудах, щоденної дезінфекції проїжджої частини доріг, тротуарів, прибудинкових та інших територій населених пунктів.           

                   Термін виконання  - на період карантинних заходів 

Управлінню соціального захисту населення (Котенко І.П.)

 1. Забезпечити надання допомоги особам з інвалідністю, особам похилого віку та іншим мало захищеним верствам населення щодо отримання ними пенсій, оплати комунальних послуг, доставки продуктів харчування та предметів першої необхідності з метою зниження ризику їх зараження із залученням працівників соціальних служб, громадських та волонтерських організацій.

 

Термін виконання  - на період карантинних заходів 

Управлінню економіки,  ресурсів та розвитку міста (Дмитренко М.І.) спільно з Світловодським міським управлінням ДПСС (Кривошея Т.А.)

 1. Забезпечити контроль за суб’єктами господарювання щодо проведення ними поточної дезінфекції приміщень та реалізації продуктів харчування в фасованому та ізольованому вигляді. На входах, виходах і в місцях розрахунку провести маркування (позначення) місць перебування відвідувачів для забезпечення дотримання ними безпечних (санітарних) відстаней.

Термін виконання  - на період карантинних заходів

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Забезпечити доведення до населення рекомендацій щодо обмеження пересування громадян на власному автомобільному транспорті між населеними пунктами, районами та регіонами України;

Термін виконання  - до кінця 27.03.20р.

Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність у сфері

 торговельного та побутового обслуговування населення

 в тому числі ринків (у тому числі павільйонів з продажу

 свіжої риби, м’ясної та молочної продукції)

 1. Запровадити щоденний температурний скринінг працівників, негайно відправляти додому на самоізоляцію усіх працівників, які мають ознаки гострих респіраторних захворювань. Терміново повідомляти про ці випадки комунальні некомерційні медичні підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Світловодськ та/або свої сімейних лікарів.

10.1. Забезпечити проведення дезінфекційних заходів (вологі прибирання з використанням дезінфікуючих засобів у торговельних залах, складських та підсобних приміщеннях), дотримання нормативних показників температури повітря та режиму провітрювання приміщень.

10.2. Забезпечити необхідні умови для дотримання працівниками правил особистої гігієни

(рукомийники, мило, одноразові рушники, серветки, дезінфектори тощо). Забезпечити персонал засобами індивідуального захисту.

10.3. Забезпечити у торгових залах дотримання дистанції працівниками та відвідувачами торгових об’єктів контактної відстані один від одного не менше 2 метра та встановити захисні екрани для захисту продукції.

10.4. Призначити відповідальних осіб з врегулювання черг та проведення роз’яснювальної

роботи з покупцями.        

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

Світловодське РЛВ (Могильна О.О.)              

 1. Здійснити переведення усіх закладів охорони здоров’я на суворий протиепідемічний режим.

11.1. Забезпечити організацію проведення медичного (санітарного) огляду осіб, які здійснили перетин державного кордону шляхом опитування за клініко-епідеміологічними показаннями та, при необхідності, провести дослідження на виявлення антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2 з використанням швидких тестів відповідно до галузевих стандартів медичної допомоги.

11.2. Забезпечити встановлення медико-санітарного спостереження протягом 14 днів  за особами, які перебувають на самоізоляції та контроль за дотриманням ними зобов’язань,  встановлених в інформативній згоді.

11.3. Забезпечити взаємодію з органами Національної поліції для вжиття заходів, спрямованих на усунення загроз життю та здоров’ю фізичних осіб і публічній безпеці у разі порушення особами зобов’язань щодо самоізоляції.

11.4. Визначити пункт тимчасового перебування осіб з підозрою на захворювання на гостру респіраторну хворобу COVID-19 приміщення протитуберкульозного диспансерного відділення КНП «Світловодська ЦРЛ».

Термін виконання  - на період карантинних заходів

Рішення прийнято одноголосно.

В.о. голови міської комісії з питань ТЕБ та НС             Юрій САПЯНОВ 

Відповідальний секретар міської комісії з питань ТЕБ та НС    Антон ГУБАЄНКО

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ № 4

засідання міського оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території міста Світловодськ та смт Власівки гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov 

25 березня 2020 р.                                                                                                    м. Світловодськ

Головує: Сапянов Ю.О. – керівник оперативного штабу

Присутні: члени оперативного штабу Щербина І.В., Балюк О.В., Соловей Р.М., Кривошея Т.А., Малінкіна О.О.,Котенко Ю.М.,  Стрельцов Ю.В., Яременко Н.К., Дмитренко М.І.

Запрошені:  представники Світловодського лабораторного відділення

Слухали: Сапянова Ю.О., керівника оперативного штабу.

План заходів щодо попередження поширення коронавірусу виконується. Мийка зупинок громадського транспорту і обробка транспорту проводиться.

Необхідно вирішити питання обладнання приміщення для тимчасового перебування осіб, у яких виявлена підозра на захворювання COVID-19.

СМКП «Комбінат комунальних послуг» переобладнує автомобіль для вологого прибирання вулиць.

Управляючі компанії та ОСББ проводять дезінфекцію під’їздів житлових будинків, обробку поручнів та ліфтів.

Чергова сесія міської ради перенесена до кінця дії карантину. 

Виступили:

1.Щербина І.В. – щодо готовності медичних закладів до прийому хворих, протидії корона вірусу та самоізоляції населення.

 1. Балюк О.В. – щодо обробки пасажирського транспорту дезінфікуючими засобами.
 2. Кривошея Т.А. – щодо необхідності періодичної комісійної перевірки якості обробки пасажирського транспорту.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома. 

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.)

 1. Надати допомогу в забезпеченні дезінфікуючим засобом (гіпохлорид натрію) ПрАТ «Світловодське АТП-13507», ТОВ «Світ Автолегіон» та Світловодській підстанції №3 ТМО ЦЕМД.

Термін виконання – до кінця 25.03.2020 р.

Керівникам підприємств-перевізників

 1. Взяти під особистий контроль якість та дотримання вимог проведення дезінфекції транспорту.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Управлінню економіки,  ресурсів

та розвитку міста (М. Дмитренко)

 1. Щодекадно проводити моніторинг цін на основні групи продовольчих товарів торгівельної мережі міста та провести інформаційно- роз’яснювальну роботу із підприємцями та суб’єктами господарювання щодо застосування граничного рівня торгівельних надбавок на хліб і хлібобулочні вироби не вище 10%, на інші продовольчі товари – не більше 15%.

Термін виконання – до  26.03.2020 р. 

Управлінню економіки,  ресурсів

та розвитку міста (М. Дмитренко)

Світловодському відділу поліції  ГУНП (А. Гулий)

Світловодському управлінню

Держпродспоживслужби (Т. Кривошея)

 1. Продовжити щоденний моніторинг роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування, на предмет виконання пункту 3 постанови КМУ №211, зі змінами, а саме закриття підприємств , які перелічені в вищезазначеній постанові.

5.1. Проводити роз’яснювальну роботу з керівниками закладів, що продовжують роботу в штатному режимі, щодо неухильного дотримання санітарних норм  та забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

КНП «Світловодска ЦРЛ» (Котенко Ю.М.)

 1. Спланувати заходи щодо підготовки приміщення дитячого відділення , яке в разі необхідності може бути задіяне для тимчасового перебування осіб, у яких виявлена підозра на захворювання COVID-19.

Термін виконання – до  27.03.2020 р.

Керівник оперативного штабу Ю. Сапянов

Протокол вів  Р.Соловей

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ №3

засідання міського оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території міста Світловодськ та смтВласівки гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov

23 березня 2020 р.                                                                                                    м. Світловодськ

Головує: Сапянов Ю.О. – керівник оперативного штабу

Присутні: члени оперативного штабу Щербина І.В., Балюк О.В., Соловей Р.М., Кривошея Т.А., Малінкіна О.О., Самоляк В.А., Стрельцов Ю.В., Яременко Н.К., Дмитренко М.І.

Запрошені:  представники Світловодського лабораторного відділення, підрядних організацій

Слухали: Сапянова Ю.О., керівника оперативного штабу.

Надійшов протокол позачергового засідання обласної комісії з питань ТЕБ та НС та затверджений  План заходів щодо протидії поширенню на території Кіровоградської області гострої респіраторної хвороби COVID-19. Є необхідність затвердити на засіданні міської комісії з питань ТЕБ та НС міського плану заходів щодо протидії корона вірусу.

Виступили:

1.Щербина І.В. – щодо готовності медичних закладів до прийому хворих та протидії корона вірусу.

 1. Балюк О.В. – про заходи, які необхідно спланувати для профілактики поширення корона вірусу, особливо що стосується управляючих компаній та ОСББ.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома. 

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.)

 1. Організувати заходи щодо закупівлі гіпохлориду натрія для проведення дезінфекції громадського транспорту.

2.1 Вирішити питання придбання матеріальних засобів (оприскувачі, захисні окуляри, респіратори) для поповнення міського матеріального резерву.

2.2 Підготувати проект звернення до державного казначейства щодо відновлення фінансування придбання пального до міського резерву ПММ.

2.3 Відпрацювати План заходів щодо протидії поширенню на території м. Світловодська гострої респіраторної хвороби COVID-19 та винести його на затвердження міського комісією з питань ТЕБ та НС.

Термін виконання – до кінця 24.03.2020 р. 

Управлінню економіки,  ресурсів

та розвитку міста (М. Дмитренко)

 1. Посилити інформаційно-розяснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, щодо діючого застосування Законодавства України недопущення санітарних правил та норма під час проведення торгівлі та обслуговування населення.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

3.1 Відпрацювати питання залучення коштів резервного фонду відповідно до Порядку використання коштів резервного фонду міського бюджету, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 02.09.2009 р. №974.

3.2  Підготувати проект рішення виконавчого комітету щодо обмеження виходу пасажирського транспорту та погодження запропонованих графіків руху транспорту.

Термін виконання – до кінця 24.03.2020 р. 

Управлінню економіки,  ресурсів

та розвитку міста (М. Дмитренко)

Світловодському відділу поліції  ГУНП (А. Гулий)

Світловодському управлінню

Держпродспоживслужби (Т. Кривошея)

 1. Продовжити щоденний моніторинг роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування, на предмет виконання пункту 3 постанови КМУ №211, зі змінами, а саме закриття підприємств , які перелічені в вищезазначеній постанові.

4.1. Проводити роз’яснювальну роботу з керівниками закладів, що продовжують роботу в штатному режимі, щодо неухильного дотримання санітарних норм  та забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Підготувати проект звернення до релігійних конфесій щодо обмеження щодо припинення проведення масових богослужінь.

5.1 Підготувати проект звернення до голів квартальних комітеті та Власівського селищного голови щодо інформування Світловодського відділу поліції та виконавчого комітету Світловодської міської ради про осіб, які відвідували країни інфекційного ризику.

Термін виконання – до кінця 24.03.2020 р.

Управлінню житлово-комунального господарства (Самоляк В.А.)

 1. Організувати роботи щодо проведення вологого прибирання зупинок громадського транспорту.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Директору СМКП «Комбінат комунальних послуг» (Плахотний О.А.)

 1. Підготувати спеціальну техніку для можливого використання для вологого прибирання вулиць міста.

Термін виконання – до кінця 27.03.2020р.

Рекомендувати керівникам управляючих компаній та ОСББ

 1. Організувати роботи щодо заходів систематичної дезінфекції під’їздів житлових будинків, обробки поручнів та ручок на вхідних дверях.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Службі у справах дітей (Потаніна О.П.)

9.Взяти під особистий контроль дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім'ї, які перебувають у складних життєвих обставинах, сім'ї опікунів та піклувальників, сім'ї, у які повернулися діти з інтернат них закладів.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Керівник оперативного штабу  Ю. Сапянов

Протокол вів   Р.Соловей

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ №2

засідання міського оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території міста Світловодськ та смтВласівки гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov 

19 березня 2020 р.                                                                                                    м. Світловодськ

Головує: Сапянов Ю.О. – керівник оперативного штабу

Присутні: члени оперативного штабу Щербина І.В., Балюк О.В., Соловей Р.М.,  Шумейко Л.І., Кривошея Т.А., Малінкіна О.О., Самоляк В.А., Стрельцов Ю.В., Шумейко Л.І., Гулий А.А., Хмара Д.М.

Запрошені:  Дика А.С., Кріпак І.М., Щербатко М.В., Ахтирська К.Ю.

Слухали: Сапянова Ю.О. керівника оперативного штабу.

Є необхідність закупівлі оприскувачів та дезінфікуючих засобів  для 17-ї ДПРЧ, щоб в подальшому залучити від частини особовий склад та спецтехніку для проведення дезінфекції приміщень та зупинок громадського транспорту.

 На сьогоднішній день не знятий арешт на казначейські рахунки апарату міськвиконкому, що унеможливлює закупку засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів.

Заплановані заходи щодо запобігання поширенню на території міста гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov проводяться.

Виступили:

1.Щербина І.В. – щодо звернень  фізичних осіб- підприємців, з приводу  застосування постанови Кабінету Міністрів України №211 від11.03.2020 зі змінами.

 1. Балюк О.В. – щодо заборони торгівлі у невизначених місцях та про заходи, які необхідно спланувати для профілактики поширення коронавірусу.
 2. Яременко Н.К. – щодо шляхів вирішення питань фінансування придбання засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів.
 3. Кріпак І.М. – щодо заходів, які проводяться в ЦРЛ з питань запобігання поширенню коронавірусу.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

Управлінню економіки,  ресурсів

та розвитку міста (М. Дмитренко)

Світловодському відділу поліції  ГУНП (А. Гулий)

Світловодському управлінню

Держпродспоживслужби (Т. Кривошея) 

 1. Організувати щоденний моніторинг роботи закладів торгівлі, побутового обслуговування та громадського харчування, на предмет виконання пункту 3 постанови КМУ №211, зі змінами, а саме закриття підприємств , які перелічені в вищезазначеній постанові.

2.1. Попередити керівників закладів, що продовжують роботу в штатному режимі, щодо неухильного дотримання санітарних норм  та забезпечення персоналу засобами індивідуального захисту.

2.1 Посилити роботу, щодо ліквідації місць стихійної торгівлі.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду 

Управлінню економіки,  ресурсів

та розвитку міста (М. Дмитренко)

 1. Посилити інформаційно-розяснювальну роботу серед суб’єктів господарювання, щодо діючого застосування Законодавства України недопущення санітарних правил та норма під час проведення торгівлі та обслуговування населення.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

Юридичному відділу апарату виконавчого комітету (Б. Санжара) 

 1. Опрацювати питання, щодо надання повноважень посадовим особам місцевого самоврядування, в частині застосування штрафних санкцій, відповідно до Закону України № 530-ІХ

Термін виконання – до 20.03.2020 р.

Світловодському МРВ УДСНС

 України в області (Стрельцов Ю.В.)

 1. Опрацювати питання залучення спеціальної техніки та особового складу 17-ї ДПРЧ для проведення заходів дезінфекції на зупинках громадського транспорту.

5.1 Скласти розрахунок необхідної кількості засобів індивідуального захисту та дезінфікуючих засобів для проведення робіт з дезінфекції приміщень та зупинок громадського транспорту.

Термін виконання – до кінця 20.03.2020 р.

Організаційному відділу (Риченков О.М.)

 1. Через засоби масової інформації, які працюють на території міста (веб-сайти, міські друковані видання, радіо, ТРК «Веселка») звернутись до мешканців щодо :

- без необхідності не виходити на вулицю з помешкань, не відвідувати державні установи;

- заборонити знаходження на вулиці школярів та дошкільнят в період запровадження карантину;

- інформувати медичні установи (в разі необхідності – чергового поліції) в разі отримання інформації про осіб, які прибули з небезпечних територій і мають первинні ознаки на захворювання (кашель, задишка, ускладнене дихання, гарячка);

- інша інформація щодо профілактики хвороби на коронавірус.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду

 1. Засідання оперативного штабу проводити по необхідності в складі не більше 10 осіб та тривалістю не більше 15 хвилин.

Керівник оперативного штабу  Ю. Сапянов

Протокол вів   Р.Соловей

______________________________________________________________

ПРОТОКОЛ №1

засідання міського оперативного штабу з питань запобігання поширенню на території міста Світловодськ та смт Власівки гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом  2019-nCov 

18 березня 2020 р.                                                                                                    м. Світловодськ

Головує: Щербина І.В. – керівник оперативного штабу

Присутні: члени оперативного штабу Балюк О.В., Соловей Р.М., Котенко Ю.М., Шумейко Л.І., Кривошея Т.А., Малінкіна О.О.

Запрошені: сімейні лікарі Яковенко Є.П., Кузнецов В.Г., керівник Світловодської підстанції №3 ТМО ЦЕМД Алешко А.В.

Слухали: Щербину І.В. – керівника оперативного штабу

Питання  щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції потребує особливої уваги. На сьогоднішній день на території міста не виявлено хворих на хворобу , спричиненої коронавірусом  2019-nCov.

На території міста не визначено приміщень для медичної обсервації , в м. Кропивницький у двох лікарнях є такі приміщення і це документально визначено. Особи, які підозрюються у захворюванні корона вірусом, будуть направлятись до лікувальних закладів м. Кропивницький.

На жаль, на сьогоднішній день  в аптечній мережі наявність медичних масок та деззасобів не достатньо. Підстанція №3 ТМО ЦЕМД забезпечена засобами індивідуального захисту (при роботі в інтенсивному режимі) на 1-2 місяці.

В обговорені взяли участь всі присутні на засіданні.

Після обговорення питань,

В И Р І Ш И Л И :

 1. Інформацію взяти до відома.

Відділу з питань НС та ЦЗН (Соловей Р.М.),

КНЗ «ЦПМСД» (Шумейко Л.І.),

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.),

Світловодському РЛВ (Могильна О.О.),

Сімейним лікарям-підприємцям 

 1. Організувати моніторинг епідемситуації на території та взаємодію на випадок підозри на захворюваність коронавіросом.

Термін виконання – на весь час небезпечного періоду 

КНП «Світловодська ЦРЛ» (Котенко Ю.М.)

 1. Організувати пункт перетримки осіб до яких є підозра в захворюваності на корона вірус на базі дитячого відділення, яке в термін 2-3 годин після отримання команди перемістити у визначенні приміщення ЦРЛ.

Термін виконання – в разі необхідності

 1. Визначити алгоритм дій медичних підрозділів в разі виявлення хворих, у яких є певні ознаки на захворювання короно вірусом:

1) Бригада швидкої медичної допомоги  доставляє хворого з помешкання або з кабінету сімейного лікаря до одного з приймальних відділень ЦРЛ.

2) В приймальному відділенні хворому виміряють температуру тіла , в разі необхідності відбирають необхідні біоматеріали для проведення аналізів.

3) В разі підозри на захворювання на коронавірус хворого направляють на пункт перетримки для подальшої відправки до м. Кропивницький на обсервацію.

Керівник оперативного штабу  І.Щербина

Протокол вів  Р.Соловей

Відділ з питань НС та ЦЗН