Інформація
Світловодська

Про встановлення ставок туристичного збору на 2020 рік

Керуючись  статтею 140,143,144 Конституції України, відповідно до  статті 7, 10, 12, 266, 293 Податкового кодексу України, та відповідно до Закону України від 23.11.2018 року № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів» п. 24 частини першої ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні,

МІСЬКА  РАДА   В И Р І Ш И Л А:

1. Встановити на території Світловодської міської ради на 2020 рік ставки туристичного збору за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), у розмірі:

- 0,5 відсотка до бази справляння збору - для внутрішнього туризму;

- 1 відсоток – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

2. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов’язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

Ставка, база справляння, податкові агенти, особливості справляння та порядок сплати збору здійснюються відповідно до вимог ст. 268 Податкового кодексу України.

3. Опублікувати дане рішення в друкованих засобах масової інформації та на офіційній сторінці Світловодської міської ради в мережі Інтернет.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з бюджетно-фінансових питань, соціально-економічного розвитку та підприємництва, першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів О. Балюк.

5. Рішення набирає чинності з 01.01.2020 року.

Секретар міської ради Ю. Сапянов