Міська рада
Сесія

Сесія міської ради №91 від 20 жовтня 2020

ПРОЕКт

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

              дев’яносто першої сесії Світловодської міської ради

сьомого скликання

 

20  жовтня 2020 року                                                        сесійна зала

     10.00                                                                            адмінбудинку

 1. Депутатські запити.

2. Питання соціально-економічного розвитку, місцевого господарства та цивільного захисту.

Доповідає:  Шаповал Володимир Вікторович – заступник міського голови з питань ЖКГ, архітектури та будівництва.

2.1. Про реорганізацію комунальних підприємств.

2.2. Про затвердження програми «Про придбання сміттєвоза у лізинг для покращення матеріально-технічної бази та забезпечення санітарної очистки м. Світловодськ на 2020 - 2025 роки».

Доповідає:  Похілов Володимир Олексійович  – в. о. начальника УЖКГ.

2.3. Про затвердження програми поводження з твердими побутовими відходами в м. Світловодськ  на 2021-2025 роки.

2.4. Про затвердження Програми фінансової підтримки СМКП «Комбінат комунальних послуг» на 2020 рік.

2.5. Про затвердження Програми організації громадських робіт у м. Світловодськ на 2021-2022 роки у новій редакції.

2.6. Про внесення змін до рішення міської ради від 08.09.2015 року №1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» в частині штатного розпису управління житлово-комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради.

Доповідає:  Ахтирська  Крістіна Юріївна – в. о. начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

2.7. Про розподіл орендної плати за оренду комунального майна.

3. Фінансові питання.

Доповідає: Яременко Наталія Костянтинівна –  начальник фінансового управління

3.1. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 17 грудня 2019 року №1859 «Про бюджет міста Світловодськ на 2020 рік».

4. Питання врегулювання архітектурно-земельних відносин.

Доповідає:  Ахтирська Крістіна Юріївна – в. о.  начальника управління економіки, ресурсів та розвитку міста.

4.1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду за адресою: вул. Героїв України, 108-д, м.Світловодськ, громадянину України Марусу В.О.

4.2. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Ісаєвій Р.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.3. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Мартиненко О.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці України Мусієнко В.С. для будівництва індивідуального гаражу.

4.5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України  Забродному А.І., Забродній І.І. для будівництва індивідуального гаражу.

4.6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянам України  Скісову Г.О., Скісовій А.В. для будівництва індивідуального гаражу.

4.7. Про поновлення договору оренди земельної ділянки, за адресою: вул. Макаренка, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.8. Про відмову у передачі у власність земельної ділянки громадянці України Кіріченко А.Ю. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Нахімова, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул. Січових Стрільців, 100-в, м.Світловодськ, ПрАТ «Кіровоградобленерго».

4.11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Мошелю Ф.Г. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Пістуну В.М. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Губенку Ю.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Антонішину Г.В. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянці України Коломоєць О.Ф.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Лободі О.В.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Лободі В.В.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Локтєву О.Б. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.19. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Поборозніку С.А. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Решетилу В.В.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення та передачі у власність земельної ділянки громадянину України Черняку Р.П.  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).

4.22. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул.Героїв України,73, приміщення 3, м.Світловодськ, ТОВ «СВІТ».

4.23. Про передачу в оренду земельної ділянки за адресою: вул.Героїв України, 73, приміщення 1 та 2, м.Світловодськ, громадянам України Шумській С.О. та Шумському В.М..

4.24. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Обсерваторна, 1, м. Світловодськ, ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

4.25. Про передачу в постійне користування земельної ділянки за адресою: вул. Підгірна, 10, м. Світловодськ ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

5. Організаційні питання.

Доповідає: Санжара Богдан Дмитрович – начальник юридичного відділу.

5.1. Про внесення змін до рішення Світловодської міської ради від 08.09.2015 р. № 1531 «Про структуру, штати виконавчих органів Світловодської міської ради» (зі змінами).

5.2. Про встановлення чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування секретарю міської ради Сапянову Ю.О. 

6. Різне.