Новини
Світловодська

Шановні учасники ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи!

За  2020 рік  було призначено та виплачено грошових компенсацій згідно Закону України “Про статус та соціальний захист громадян, які постраждали, внаслідок Чорнобильської катастрофи” на суму 261,4 тис.грн., в тому числі компенсації:

- на додаткову відпустку                          -   23,4  тис.грн.,  

- на додаткове харчування                       - 221,4 тис.грн.,                                

- на оздоровлення                                      -     7,4 тис.грн.,  

 - за невикористану сан.-кур путівку     -     9,2 тис.грн.,  

      За перший квартал  2020 року  забезпечено 24 особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, ліками за безкоштовними  рецептами на суму 36,6 тис.грн., безкоштовне зубопротезування 1 особа на суму 1,2 тис.грн.

        На санаторно-курортне лікування на 2020 рік виділено коштів з державного бюджету 135,0 тис.грн. для І категорії ЧАЕС.

              До 26 квітня отримають за рахунок коштів передбачених у місцевому  бюджеті за «Комплексною міською програмою соціального захисту та підтримки окремих категорій населення м. Світловодска «Турбота» на 2018-2020 роки»  одноразовою адресну матеріальну допомогу громадяни які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії ( особи з інвалідністю)   67 осіб на суму 100,5 тис.грн.  та вдови громадян смерть яких пов’язана з наслідками аварії на ЧАЕС 28 осіб на суму 42,00 тис.грн.

      Ми глибоко вдячні всім учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС нашого міста, які виявили героїзм, самовідданість та мужність в тих екстремальних обставинах.

        Щиро бажаємо всім Вам та Вашим рідним і близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди. Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи!

 

Управління соціального захисту населення