Новини
Світловодська

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Сьогодні, 6 грудня відзначаємо День Збройних Сил України – свято тих, хто причетний до високого і почесного звання військовослужбовця, хто обрав нелегку, але достойну професію – захищати нашу державу, її суверенітет і незалежність. Це свято сильних, мужніх і сміливих людей, готових у будь-який момент стати на захист своєї країни, рідних і близьких.

День Збройних Сил України – це свято, сьогодні набуло особливого значення, адже саме військовослужбовці, добровольці, у складний і трагічний для України час, коли агресор ступив на нашу землю, першими стали на її захист. Ті виклики, які постали перед Україною, народили нове покоління Героїв, які проявляючи неабияку мужність, відвагу, героїзм, жертовність та демонструючи незламність духу, на сході України виборюють наше мирне майбутнє.

Сьогодні, схиливши голови, з молитвою згадуємо і тих, хто віддав своє життя в боротьбі за українську землю. Подвиги всіх Героїв України ми будемо пам’ятати і берегти в історії як приклад самопожертви, патріотизму, мужності і любові до рідного краю та свого народу. 

Висловлюю глибоку подяку всім, хто нині несе військову службу в зоні військового конфлікту на сході України, за ту відвагу, яку ви щодня проявляєте захищаючи українську землю, ризикуючи здоров’ям та життям. Ваша стійкість, витримка та самовіддане служіння українському народу гідне для наслідування прийдешніми поколіннями.

Шановні військовослужбовці, прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята. Мирного неба, міцного здоров’я вам та вашим родинам, добробуту, витримки та стійкості духу у благородній справі вірного служіння рідному народу. Хай Господь щомиті оберігає вас, а любов до Батьківщини і людська шана надихають на нові звершення в ім’я захисту незалежної України!

З повагою, Світловодський міський голова Валентин Козярчук.