Новини
Світловодська

«Шануйте ветеранів і ви будете шановані», – ПУГАЧ Федір Григорович

Сьогодні, 13 жовтня в місті Світловодську сталася визначна подія. Саме в цей день ветеран Другої Світової війни, житель нашого міста ПУГАЧ Федір Григорович, отримав ювілейну медаль з нагоди 70-ї річниці створення Китайської Народної Республіки.

Федір Григорович в 1945 році був учасником бойових дій в Японсько-китайській війні, яка закінчилась повною капітуляцією Японської імперії.

Для вручення нагороди до нашого міста завітала поважна делегація на чолі з Генеральним консулом КНР в Одесі Сун Лицюнь та Головою правління Одеської регіональної організації спілки журналістів України Юрієм Работіним.

Як зазначив пан Сун Лицюнь: «Китай ніколи не забував, не забуває і не буде забувати друзів, які зробили величезний вклад в створення нового Китаю. Серед цих людей є Федір Григорович. І це є прикладом зміцнення подальших відносин та дружби між нашими державами та нашими народами».

Від імені Світловодського міського голови Валентина Козярчука з нагоди отримання нагороди, Федора Григоровича привітав начальник організаційного відділу міськвиконкому Олексій Риченков. До привітання приєднався і голова Ради Світловодської міської організації ветеранів України Віталій Мєльохін.