Інформація
Світловодська

Служба зайнятості інформує Як започаткувати власний бізнес?

Зареєстровані безробітні, відповідно до вимог законодавства про зайнятість населення та загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття, мають право на отримання одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності. Отримати детальну інформацію охочі мають можливість під час відвідувань Світловодської міськрайонної  філії Кіровоградського обласного центру зайнятості. Крім того, користувачі мережі Інтернет, мають можливість ознайомитись зі значним обсягом відповідної інформації, розміщеної на сторінках органів державної служби зайнятості.           Так на сторінці Державної служби зайнятості (Центрального апарату) у рубриці «Громадянам» – «Відкрити власну справу» розміщена інформація про те, як започаткувати власний бізнес за сприяння державної служби зайнятості, а також наведені приклади успішного ведення бізнесу (рубрика «Історії успіху»).

На сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості розміщена різноманітна інформація з питань організації підприємництва, попереднього проходження професійного навчання для подальшого успішного ведення бізнесу, інше. У соціальній мережі Facebook на сторінці обласного центру зайнятості розміщується інформація про приклади успішного ведення бізнесу мешканцями нашої області. У відеохостінгу YouTube на сторінці обласного центру зайнятості викладені ролики «Великі історії малого бізнесу». На цій же сторінці є можливість переглянути мультсеріал «Пошук роботи», в серіях якого йдеться про започаткування підприємництва.

Протягом 2018 року за сприянням Світловодської міськрайонної філії 3 особи одержали допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

Світловодська МРФ КОЦЗ