Новини
Світловодська

Третього квітня стартував спільний проект Мінсоцполітики та корпорації «АТБ» із забезпечення соціально-незахищених верств населення продуктами харчування

Протягом 2-3 тижнів квітня 2020 року кожна область України буде забезпечена продуктовими наборами (крупи, олія, чай, печиво, фрукти), дане рішення було прийнято Міністерством соціальної політики від 19.03.2020 №3900/0/2-20/57 щодо забезпечення соціального захисту найбільш вразливих верств населення у період карантину у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19.

У Світловодську виконання даного рішення було покладено на першого заступника міського голови Олену Балюк та заступника міського голови з гуманітарних питань Ірину Щербину.

Станом на сьогодні, третє квітня у місті Світловодську продуктові набори вже отримали 537 осіб, в найкоротші терміни планується надати близько 4000 даних продуктових наборів.

Доставкою наборів опікується Територіальний Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на чолі з директором Наталією Зайцевою. Участь у доставці продуктових наборів також здійснюють представники органів місцевого самоврядування.

Юлія Абрамкіна