Новини
Світловодська

У Світловодську не виявлено хворих на COVID-19

Станом на п’ятнадцяте квітня 2020 року у місті Світловодську не виявлено жодного випадку захворювання коронавірусною інфекцією COVID-19.

У місті Світловодську відбувається активна роботи з протидії розповсюдження COVID-19. З міського бюджету виділено кошти в сумі 1537.8 тисяч гривень на індивідуальні засоби захисту та дезінфікуючі засоби. Від представників відповідального бізнесу міста Світловодська надійшла благодійна допомога в розмірі 223.1 тисяч гривень для протидії розповсюдження коронавірусної інфекції на території міста для КНП «Світловодська ЦПЛ» та Світловодського міського центру медико-санітарної допомоги.

Згідно рішення сесії Світловодської  міської ради від 09.04.2020 року №1937 "Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 17 грудня 2019 року № 1859 «Про бюджет міста Світловодськ на  2020 рік»"  на  забезпечення заходів, спрямованих на протидію поширенню коронавірусу COVID-1 у місті додатково виділені кошти Світловодській центральній районній лікарні Світловодської міської ради в сумі 462600 грн., з них:  на засоби індивідуального захисту необхідних для забезпечення медичних працівників у період спалаху інфекційних хвороб із невизначеним шляхом передавання та інфікування (на виконання наказу МОЗ України від 17.02.2020 року № 366) в сумі 122600 грн. та пересувний рентгенапарат для тяжкохворих лежачих пацієнтів в сумі 340000 грн. Також, додатково виділено кошти Центру первинної медичної допомоги населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги в сумі 630000 грн., з них: на надання безперебійної первинної медичної допомоги в небезпечних умовах,  для заохочення медичного персоналу закладу в сумі 500000 грн.,на придбання пральної машини для виконання санепідрежиму в сумі 15000 грн. та на проведення заходів щодо недопущення занесення і поширення на території міста випадків захворювання в сумі 115000 грн.

Згідно графіку у Світловодську відбувається дезінфекція місць користування громадського транспорту та доріг. Управляючі компанії та ОСББ проводять дезінфекцію під’їздів багатоквартирних будинків. В державних установах та закладах відбувається дотримання умов праці на період карантину: проводиться дезінфекція, робота виконується частково в дистанційному режимі. Правоохоронними органами здійснюється патрулювання вулиць.Представниками Світловодського районного відділу МНС України в Кіровоградській області проводиться активна роз’яснювальна робота серед населення стосовно запобігання розповсюдження на території Світловодська COVID-19.

До 17 квітня у Світловодську продовжує роботу спільний проект Мінсоцполітики та корпорації «АТБ» із забезпечення соціально-незахищених верств населення продуктами харчування. В найкоротші терміни планується надати близько 4000 даних продуктових наборів. Доставкою наборів опікується Територіальний Центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на чолі з директором Наталією Зайцевою. Участь у доставці продуктових наборів допомагають здійснювати представники Світловодської спілки учасників АТО на чолі з Олександром Скотніковим.

Світловодська міська рада та виконавчий комітет висловлює щиру подяку небайдужим представникам відповідального бізнесу міста Світловодська, які надають благодійну допомогу, спрямовану на роботу з протидією розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19, працівникам органів місцевого самоврядування, комунальним службам, правоохороннім органам, активістам та громадським організаціям, відповідальним світловодцям, які дотримуються умов самоізоляції та дбають про дотримання карантинних умов.

Шановні світловодці під час Великодніх свят просимо дотримуватися умов карантину для недопущення розповсюдження

гострої респіраторної інфекції COVID-19. Бережіть себе та своїх близьких.

Юлія Абрамкіна